Black Mirror

Black Mirror dostane nové časti: Netflix sľubuje pozitívnejšie príbehy!

Tvorcovia futuristickej antológie Black Mirror oznámili príchod nových častí, ktoré nám opäť ukážu podobu našej potenciálnej budúcnosti.

Tvorcovia čoraz populárnejšej futuristickej antológie oznámili príchod nových častí, ktoré nám opäť ukážu podobu našej potenciálnej budúcnosti. Piata séria Black Mirror by však už mala byť trošku pozitívnejšia ako tie predchádzajúce. Kedy sa jej teda konečne dočkáme?

Keďže mali posledné mesiace plné ruky práce s interaktívnym filmom Bandersnatch, novú sériu museli nakoniec odložiť až na tento rok, píše The Verge. Štvrtá séria prišla pred viac ako 12 mesiacmi, čiže ešte koncom roka 2017, z čoho sa dá vydedukovať, že nás môžu nechať čakať až do nadchádzajúcich Vianoc.

Je to ale nepravdepodobné. Keďže popularita Black Mirror neustále rastie, existuje tu nemalá šanca, že nové časti tentokrát prídu trošku skôr. Do úvahy pripadá i prvá polovica roka 2019. Oficiálne informácie zatiaľ nemáme k dispozícii, takže nám momentálne nezostáva nič iné, než špekulovať.

Bandersnatch

Ako už bolo spomínané, tvorcovia Black Mirror priniesli koncom decembra netradične spracovaný film, kde dostali tí, ktorí ho sledujú, príležitosť ovplyvňovať dej. Počas pozerania Bandersnatch sa z času na čas všetko zastaví, aby dotyčný rozhodol za hlavnú postavu a tým zmenil podaktoré detaily základného príbehu. Ten je zameraný na vývoj počítačovej hry s rovnomenným názvom. Viac vám napovie trailer nižšie.

https://www.youtube.com/watch?v=XM0xWpBYlNM