Aplikácia letgo

Populárna aplikácia letgo na Slovensku aj v Česku končí s fungovaním

Obľúbený komunitný secondhand letgo končí. Slováci a ani Česi si jeho online služby od apríla už viac neužijú.

Obľúbený komunitný online secondhand končí. Slováci a ani Česi si aplikáciu letgo od apríla už viac neužijú. Čo stojí za rozhodnutím tvorcov, oficiálne nevieme, no už sa nedajú ani zverejňovať inzeráty.

Zaujímavé ale je, že letgo končí hneď na viacerých európskych spotrebiteľských trhoch, nielen u nás alebo u našich českých susedov. K informácii sa dostanete po tom, čo navštívite oficiálny web aplikácie. Na nakupovanie použitých vecí nám teda zostáva už iba pár dní.

letgo
letgo

Je však otázne, čo prinútilo tvorcov letgo, aby svoje úspešné softvérové dielo stiahli zo Slovenska aj Česka. Nikto nič podobné z ich strany neočakával, takže tu teraz máme veľmi veľa otázok a takmer žiadne odpovede. Na tie bol skúpy aj sám hovorca spoločnosti Jonathan Lowe, ktorý situáciu nechcel komentovať nad rámec toho, čo momentálne koluje internetom.

TIP REDAKCIE
Ruský súd zastavil predaj smartfónov Samsung, týka sa to 61 modelov

CzechCrunch špekuluje, že za neočakávaným rozhodnutím odísť zo strednej Európy stoja investori. Tí sa vraj chcú začať sústrediť na rozvojové krajiny, kde má online secondhand služba letgo podstatne väčší priestor pre rast.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať