Samsung Galaxy A8s

FOTO Toto je vraj nový Samsung Galaxy A8s s dierou v displeji!

Internetom začali kolovať zábery, kde je podľa všetkého jedinečná príležitosť vidieť dlhšie avizovanú mobilnú novinku Samsung Galaxy A8s.

Internetom začali kolovať zábery, kde je podľa všetkého jedinečná príležitosť vidieť dlhšie avizovanú mobilnú novinku. Ide o vyšší mid-range model Galaxy A8s z dielne spoločnosti Samsung, ktorý bude vybavený netradičným zobrazovacím panelom s dierou pre selfie fotoaparát.

Preto nechýba ani na čerstvých záberoch z databázy čínskeho certifikačného úradu TENAA, kde je zachytená aj zadná strana s povedome vyzerajúcim hlavným fotoaparátom. Prečo povedome? Pretože z vizuálneho uhla pohľadu pripomína fotoaparát na zadnej strane iPhone X alebo nového iPhone XS. Má ale o jeden objektív a snímač viac.

Podobne ako minuloročný Galaxy A8, aj Galaxy A8s by mal uzrieť svetlo sveta počas tohto mesiaca, pričom predaj zrejme odštartuje v januári. Naznačuje to i úspešná certifikácia, po ktorej je pripravený ísť na pulty obchodov. Keďže sa nachádza v databáze TENAA, má ju už za sebou.

Dostupné informácie tvrdia, že novinka dostane takzvaný Infinity-O panel s OLED technológiou, kde vyrežú malú dieru pre selfie fotoaparát. Ešte koncom novembra sme spomínali 6,39-palcovú uhlopriečku vrátane extrémne tenučkých rámikov. Výkon dostane na starosti mid-range čipset Snapdragon 710 a dodávanie šťavy zase 3 400 mAh akumulátor. Pôjde teda o lepšiu strednú triedu.

TIP REDAKCIE
Prvý smartfón s čipom Snapdragon 8 Gen 1 predstaví Motorola, pôjde o Moto Edge X30
Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať