Firefox 64: Lepší manažment kariet a inteligentné odporúčania

Najvošia verzia Firefoxu pre desktopy a systém Android – Firefox 64 – je tu. Aktualizácia so sebou priniesla niekoľko šikovných vylepšení, medzi ktorými nájdeme aj vynovený manažment kariet či inteligentné odporúčania.

Najnovšia verzia Firefoxu pre desktopy a systém Android – Firefox 64 – je tu. Aktualizácia so sebou priniesla niekoľko šikovných vylepšení, medzi ktorými nájdeme aj vynovený manažment kariet či inteligentné odporúčania.

Spoločnosť tvrdí, že odteraz môžeš vo Firefoxe “zbadať rôzne odporúčania týkajúce sa nových funkcií, služieb a rozšírení, ktoré sa budú prispôsobať tomu, ako prehliadač využívaš”.

Ako budú odporúčania fungovať?

Funkcia, pochopiteľne, nebude fungovať v anonymnom režime a už vôbec nebude jej funkcionalita založená na histórii vyhľadávania.

Napríklad, pokiaľ často používaš Google prekladač, Firefox ti ponúkne rozšírenie To Google Translate.

Lepší manažment kariet

Ďalším skvelým vylepšením, ktoré prišlo spolu s Firefox 64, je vylepšený manažment kariet. Vďaka tejto inovácii si budeš po novom môcť vybrať niekoľko kariet, zoskupiť ich a následne ich presunúť, zavrieť, pripnúť či uložiť do záložiek.

Správca úloh a novinky pre Android

Výbornou novinkou je aj vylepšený správca úloh, ktorý ti po novom dokáže podať informácie o vplyve jednotlivých kariet na výkon tvojho zariadenia.

TIP REDAKCIE
Prvý smartfón s čipom Snapdragon 8 Gen 1 predstaví Motorola, pôjde o Moto Edge X30

Čo sa Android verzie aplikácie týka, v nej sa môžeš tešiť na vyššiu rýchlosť scrollovania a vylepšené metriky týkajúce sa výkonu.

Všetky uvedené funkcie sú dostupné už teraz.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať