Samsung Galaxy Note 9 na nových renderoch. Aké zmeny prinesie?

Samsung Galaxy Note 9 bude takmer identický ako minuloročná generácia.

0
samsung galaxy note 9
hi-tech.ru

Samsung Galaxy Note 9 bude vyzerať takmer ako predošlá generácia. Dohady najnovšie potvrdzujú rendre, ktoré prichádzajú netradične z ruského zdroja. Náhľady zobrazujú výkonný phablet z každej strany.

Samsung Galaxy Note 9 postaví tohtoročné inovácie na iných základoch ako je napríklad dizajn. Poriadneho vylepšenia sa dočká hlavný prvok Galaxy Note línie, a to dotykové pero S Pen. Budúci vlastníci ho využijú ako akýsi diaľkový ovládač, ktorý by mal byť dokonca vybavený Bluetooth funkcionalitou.

O prémiových materiáloch, extra vysokom výkone a bohatej pamäťovej výbave sa baviť nemusíme. Azda fotoaparáty môžu prekvapiť. Nie, že by vlaňajšia generácia fotila zle, to v žiadnom prípade.

samsung galaxy note 9
hi-tech.ru

Posúvať sa ale je kam a Samsung sa určite posunie. Minimálne z konkurenčných dôvodov. Note 9 tento rok príde v nových farbách. Aspoň v jednej, žiarivo žltej, ktorej tvorcovia určite vymyslia poetickejšie pomenovanie. V žltej farbe je totižto vyobrazený detail dotykového pera S Pen na pozvánke k predstaveniu.

samsung galaxy note 9
hi-tech.ru

Rendery pochádzajúce z ruského zdroja odzrkadľujú všetky doteraz známe informácie ako aj uniknuté snímky výrobných komponentov. Za úplne presné sa teda označiť nedajú, no vo väčšine prípadov majú k skutočnej podobe veľmi, veľmi blízko.

Premiéru uvidíme 9. augusta v americkom meste New York.