Oppo find X
Amelia Holowaty Krales / The Verge

Krátko po tom ako Oppo predstavil svoju novú vlajkovú loď Find X, nás spoločnosť taktiež oboznámila aj s jej spoluprácou s výrobcom výkonných a špičkových automobilov – Lamborghini.

Cieľom tejto spolupráce je vytvorenie špeciálnej verzie Oppo Find X, ktorá bude podľa všetkého stáť približne 1 699 eur.

Super VOOC nabíjanie a logo Lamborghini

Špeciálna edícia smartfónu bude disponovať technológiou Super VOOC, vďaka ktorej dokážeš gigantickú 3 400 mAh batériu nabiť na 100 percent v priebehu len 35 minút. Zatiaľ však nie je známe či sa táto verzia smartfónu bude ostatnými špecifikáciami odlišovať od originálnej verzie, no s istotou môžeme potvrdiť, že na zadnej strane zariadenia nájdeš textúru uhlíkových vlákien a taktiež (samozrejme) aj logo Lamborghini.

Podobné spolupráce sme tu však už mali aj v minulosti. Pred niekoľkými mesiacmi spoločnosť Huawei predstavila svoj nový počin, ktorý vytvorila v spolupráci s automobilkou Porsche, taktiež za účelom vytvorenia vlastného smartfónu. Zariadenie, o ktorom hovoríme je samozrejme Porsche Design Mate RS.

TIP REDAKCIE
Oppo Find X prichádza s jedinečnou konštrukciou a OLED displejom bez zárezu!

Find X by mal byť dostupný niekedy v priebehu augusta, no o presnom dátume vydania jeho špeciálnej Lamborghini edície sa zatiaľ nehovorilo. Dúfajme teda, že sa túto informáciu spolu s bližšími špecifikáciami dozvieme čo najskôr.