Uniknuté špecifikácie nám priblížili Samsung Galaxy J4 a J6. Toto od nich môžeš čakať!

Populárny kórejský výrobca Samsung je okrem svojich vlajkových lodí, ktoré poväčšine nie sú za lacný peniaz, známy aj svojími lacnejšími (rozpočtovými) zariadeniami, ktoré však stále ponúkajú decentný výkon.

Populárny kórejský výrobca Samsung je okrem svojich vlajkových lodí, ktoré poväčšine nie sú za lacný peniaz, známy aj svojimi lacnejšími (rozpočtovými) zariadeniami, ktoré však stále ponúkajú decentný výkon.

O Galaxy J4 a Galaxy J6 sa toho až donedávna veľa nevedelo, no portál SamMobile sa rozhodol túto skutočnosť pozmeniť a zopár exkluzívnych informácií nám o dvoch prichádzajúcich smartfónoch prezradil.

Galaxy J4

Začneme teda prvým spomenutým modelom, Galaxy J4. Telefón nám údajne ponúkne 5,5-palcový 720p displej s tradičným pomerom strán 16:9. Zatiaľ však nie je známe či ide o LCD alebo Super AMOLED displej. Zariadenie by malo taktiež disponovať 13 Mpx zadným a 5 Mpx predným fotoaparátom.

Vnútri nájdeme štvorjadrový čipset Exynos 7570 spolu s buď 2 GB alebo 3GB pamäťou RAM. Zariadenie nám naďalej ponúkne 3 000 mAh batériu, ktorá by mala akurát stačiť pre celodenné používanie. Uniknuté špecifikácie o Galaxy J4 uzatvára informácia o systéme Android 8.0 Oreo, ktorý vraj bude dostupný dodatočne.

FOTO: The Droid Guru

Galaxy J6

Čo sa týka Galaxy J6, zariadenie bude údajne disponovať 5,6-palcovým AMOLED Infinity displejom. Avšak kvôli štvor-jadrovému čipsetu Exynos 7870, ktorý nájdeme vo vnútri telefónu, je dosť možné, že rozlíšenie displeju neponúkne lepšiu kvalitu než HD+ (1 480 x 720).

Telefón nám naďalej ponúkne 2 GB, 3 GB alebo 4 GB pamäte RAM, 32 GB, 64 GB rozšíriteľného úložiska, senzor odtlačkov prstov nachádzajúci sa na zadnej strane a 3 000 mAh batériu. Fotografie a videá budeš môcť zaznamenávať cez 13 Mpx zadný fotoaparát alebo cez 8 Mpx selfie fotoaparát. Špecifikácie Galaxy J6 podobne ako pri Galaxy J4 ukončuje informácia o dodatočnej dostupnosti systému Android 8.0 Oreo.

 

FOTO: NDTV Gadgets

Je Galaxy J6 “jeden z nich”?

Okrem vyššie uvedených špecifikácií zatiaľ nie je jasné či je smartfón Galaxy J6 jeden zo štyroch Galaxy J telefónov “vyrobených v Indii”, ktorých cieľom je konkurovať ponukám populárneho výrobcu Xiaomi.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Tesla má na Slovensku postaviť Gigafactory! Vyrábať v nej chce najdrahšie modely

Známe nanešťastie nie sú ani informácie o tom kde, kedy a najmä za koľko sa budú dva nové Galaxy J telefóny predávať. Na odpovede si teda budeme musieť zrejme počkať dovtedy, kým Samsung telefóny predstaví oficiálne.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať