Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 oficiálne: Farebný OLED displej a šialene nízka cena!

Tak je to konečne tu! Xiaomi dnes oficiálne predstavil 4. generáciu jedného z najobľúbenejších fitness náramkov na svete, Xiaomi Mi Band 4.

Xiaomi Mi Airdots za 29 € sú tu: Ponúkajú špičkový zvuk a Bluetooth 5!

Trh s bezdrôtovými slúchadlami je zaujímavejší než kedykoľvek predtým. Výrobcovia reagujú na fakt, že telefóny postupne prichádzajú o 3,5 mm výstup pre slúchadlá.

Má dojazd 30 km a max. rýchlosť 35 km/h. Táto kolobežka teraz stojí len 274 €!

Trh s elektrickými kolobežkami zažil v roku 2017 obrovský boom. Niet sa čomu čudovať. Mestské „približovátka“ sú perfektným spôsobom ako sa dostať z bodu A do bodu B rýchlo a efektívne.

Chceš Windows 10 Pro či nový Office 2019? Ceny začínajú na 10 €!

Letná sezóna je bližšie, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Spolu s letom prichádzajú aj zaujímavé akcie na softvér, ktorý využívame deň čo deň.

FOTO: Ako bude vyzerať operačný systém Huawei? Tu sú prvé screenshoty!

Obchodná vojna medzi USA a Čínou pokračuje, čo pocítil aj čínsky výrobca smartfónov, Huawei. Ten sa momentálne pripravuje na nasadenie vlastného ArkOS.

Máš doma slabý Wi-Fi signál? Vyriešiť to môžeš zariadením od Xiaomi za 8 €!

Väčšie byty či domy so sebou prinášajú nepríjemné problémy, ktorým môže byť napríklad taká banalita ako slabý Wi-Fi signál.
iOS 13

TOP 5 noviniek v iOS 13

Apple nám ukázal hneď niekoľko horúcich hardvérových a softvérových noviniek. Počas WWDC 2019 sme sa dočkali nového systému iPadOS, macOS Catalina aj iOS 13.
tv box

TV box Q96 MAX má OS Android 9 Pie a podporuje 4K rozlíšenie, stojí len 33 EUR

TV box Q96 MAX patrí medzi tie lepšie zariadenia z kategórie cenovo dostupnejších inteligentných set-top-boxov, pomocou ktorého môžete na svojom televízore využívať operačný systém Android so všetkými aplikáciami a výhodami.
video

NÁVOD: Takto kúpite Samsung Galaxy S10e/S10/S10+ už od 317 €!

Samsung na Slovensku spustil akciu, ktorá výrazne zvýhodňuje kúpu vlajkových lodí radu Galaxy S10. Stačí odpredať starý telefón, môže to byť aj Huawei.

Xiaomi holiaci strojček? Prečo nie, je plný technológií a stojí len 20 €!

Xiaomi už dávno nie je spoločnosť, ktorá by sa výlučne venovala len smartfónom či tabletom. Tento holiaci strojček je toho dôkazom!

Čína je nekompromisná: Vytvorí čierny zoznam, kde budú americké firmy!

Pôjde o odplatu za krok USA, ktorý znemožnil Huawei obchodovať s americkými spoločnosťami. Preto ich chce Čína odstrihnúť od lukratívneho čínskeho trhu.
Ilustračný obrázok

Čína odkazuje USA: Ste ekonomickí teroristi, odplata bude sladká!

Obchodná vojna neutícha, práve naopak. Čína po novom označila Spojene štáty americké za ekonomického hegemóna a teroristu.

Xiaomi CIGA: Mechanické hodinky od Xiaomi, ktoré lákajú vzhľadom

Xiaomi okrem elektronických zariadení vyrába aj tie analógové. Krásnym príkladom sú aj hodinky Xiaomi CIGA, ktoré síce nemajú smart funkcie, no majú o to prepracovanejší dizajn.
Render Galaxy Note 10

Galaxy Note 10 odhaľuje dizajn: Takto by mala vyzerať ďalšia high-end pecka

Nadchádzajúci nástupca smartfónu Galaxy Note 9 bude aj tento rok pripomínať vlajkovú loď Galaxy S10. Teda aspoň čo sa týka vizuálno-konštrukčného prevedenia.
microSD

Dobrá správa: Huawei opäť získava prístup k microSD kartám!

Huawei sa po týždni dostáva do pozitívnejšej situácie. Spoločnosť totiž opäť zaradili medzi členov SD Association, vďaka čomu získala prístup k microSD.

Ostatní práve čítajú