Skvelé správy: Netflix začal s natáčaním tretej série Zaklínača!

Zatiaľ nie je známy ani len približný dátum, kedy by mala tretia séria Zaklínača debutovať. Prvá prišla ešte v roku 2019, druhá minulý rok. Je teda možné, že Geraltov ďalší návrat sa uskutoční niekedy počas 2023.

Geralt z Rivie sa s nami ešte nelúči. Na Netflix sa vráti aj v tretej sérii seriálu Zaklínač, ktorá sa už oficiálne začala natáčať. Potvrdzuje nedávno zverejnená snímka na sociálnej sieti Twitter, na ktorú upozornil server Polygon.

Obecne na tejto snímke (nižšie) nie je nič špeciálne. V pozadí sa nachádza zasnežené pole, vpredu tri produkčné stoličky, na ktorých sedí Henry Cavill (Geralt), Freya Allen (Ciri) a Anya Chalotra (Yennefer). Naľavo od nich sa nachádza zvyšok tímu, ktorý, zdá sa, pripravuje vybavenie na natočenie ďalšej scény.

Zdroj: Netflix/Polygon

Hoci je snímka pomerne skromná, s prázdnymi rukami nás nenecháva. Produkčné stoličky, kamery a kostýmy sú totiž jasným dôkazom, že tretia séria už oficiálne nie je len konceptom na papieri.

Korupcia, temná mágia a zrada

Tvorcovia seriálu sa taktiež v krátkosti podelili aj o krátky sumár týkajúci sa deja nadchádzajúcich dielov. V skratke, Geralt vezme Ciry do úkrytu, aby ochránil svoju čerstvo zjednotenú rodinu pred tými, ktorí ju chcú zničiť. Yennefer ich zavedie do pevnosti Aretuza, pričom dúfa, že sa jej podarí zistiť viac o Ciriiných nevyužitých schopnostiach. Namiesto toho však zistia, že sa ocitli uprostred bojiska plného korupcie, temnej mágie a zrady. Musia staviť všetko, čo im je drahé, a brániť sa tak silno, ako len vedia.

TIP REDAKCIE
Na Slovensko prichádza nový hráč: Značka TECNO zamieša kartami v strednej triede

Zatiaľ nie je známy ani len približný dátum, kedy by mala tretia séria Zaklínača debutovať. Prvá prišla ešte v roku 2019, druhá minulý rok. Je teda možné, že Geraltov ďalší návrat sa uskutoční niekedy počas roka 2023.