iPhone 13 Pro Max “Ultra”: Pridajte USB-C port, výstup pre slúchadlá a ešte väčšiu batériu!

Modifikovaný iPhone 13 Pro Max dokonca zaznamenal vyššie skóre v benchmarku AnTuTu v porovnaní s obyčajným modelom.

Nič nie je dokonalé, dokonca ani smartfóny iPhone. Spoločnosť Apple od roku 2007 pravidelne aktualizuje svoje portfólio o nové zariadenia, pričom naposledy tak urobila formou radu iPhone 13. Aj ten si však vyslúžil nejakú tú kritiku, predovšetkým kvôli nabíjaciemu portu, ktorého úlohu zohráva nie až tak populárny Lightning.

A to nie je všetko. Hoci máme rok 2022, nájdu sa aj takí, ktorým prekáža absencia 3,5 mm výstupu pre slúchadlá, i keď táto problematika sa týka viac-menej celého spektra vlajkových lodí.

Nie každý chce kráčať s davom

Zatiaľ čo väčšina sa dokáže (a v podstate musí) technologickému pokroku a jeho trendom prispôsobiť, nie každý je ochotný kráčať s davom. Do tejto skupiny sa po novom zaradil aj čínsky tvorca, ktorý si prispôsobil iPhone 13 Pro Max podľa vlastných predstáv, nie podľa predstáv priemyslu.

Zdroj: Gizmochina

iPhone 13 Pro Max “Ultra”

Ak si spomínate, nedávno sme na našom webe písali o študentovi, ktorý do iPhone X zakomponoval USB-C port. Tentokrát sú úpravy ešte radikálnejšie. Muž z Číny do najnovšej vlajkovej lode zabudoval nielen USB-C port, ale aj ešte väčšiu batériu, 3,5 mm výstup pre slúchadlá a dva chladiace ventilátory, píše Gizmochina. Názov? iPhone 13 Pro Max “Ultra”.

TIP REDAKCIE
Bill Gates má COVID-19, zatiaľ vníma len mierne symptómy

Čo tieto zmeny priniesli? Prekvapivo je toho celkom dosť. Čo sa týka väčšej batérie, tá dokázala výdrž zariadenia predĺžiť hneď dvojnásobne. Modifikovaný iPhone 13 Pro Max dokonca zaznamenal vyššie skóre v benchmarku AnTuTu v porovnaní s obyčajným modelom. S najväčšou pravdepodobnosťou za to môže efektívnejší chladiaci systém, ktorý umožňuje čipsetu podávať vyšší výkon. No na druhú stranu, telo smartfónu je kvôli dodatočným komponentom oveľa hrubšie a ťažšie.

Zdroj: Gizmochina

Zatiaľ nie je isté, či bude upravená verzia iPhone 13 Pro Max dostupná ku kúpe. Ak však áno, nízku cenu rozhodne nečakajte. Pri vyššie spomenutom iPhone X s USB-C sa ponuky vyšplhali až na 90 tisíc dolárov.