hitman sniper

Hitman Sniper: Nový diel úspešnej mobilnej hry je za rohom

Nový Hitman prichádza po 6 rokoch.

Akčná taktická hra Hitman Sniper je pre mobilné zariadenia dostupná od roku 2015. Na svedomí ju má vývojárske štúdio Square Enix, ktoré na minuloročnom veľtrhu E3 2021 predstavil nový diel s podtitulom The Shadows.

Hitman Sniper: The Shadows nebude priamym pokračovaním pôvodnej hry. Hráčov zabaví úplne nový príbeh, ktorý odsleduje udalosti po zmiznutí Agenta 47, hlavného protagonistu série hier Hitman.

Základ ale zostane rovnaký, hráčov čaká precízne ostreľovanie nepriateľských cieľov z poriadnej diaľky. Na výber bude 6 hrateľných postáv – agentov, každý s jedinečnými zručnosťami.

hitman sniper
Foto: Square Enix

Nový Hitman prejde do režimu free-to-play. To znamená, že sa bude dať stiahnuť zadarmo. Peniaze ale budú môcť hráči opláchnuť priamo v hre prostredníctvom mikrotransakcií.

Zostáva veriť, že nákupy v hre príliš neobmedzia možnosti napredovania alebo schopnosti hráčov. Kedy si budeme môcť novú hru stiahnuť? Vývojári prezradili, že 3. marca 2022, teda približne o dva týždne.

TIP REDAKCIE
Xiaomi 12 Ultra: Tak šialene gigantický fotomodul na telefón snáď ešte nebol!

Hitman Sniper: The Shadows sa v tento deň objaví v obchode Google Play a Apple App Store. Na stránke hry sa môžete predbežne registrovať, za čo získate pri spustení hry nejakú tú exkluzívnu odmenu.