honor

Ďalší do partie: Skladací Honor Magic V sa črtá na prvých záberoch!

Honor Magic V ukazuje krivky.

V priebehu leta sme sa dozvedeli, že na vlastnom skladacom smartfóne pracujú aj výrobcovia Google a Honor. Modelu Pixel Fold sa v blízkej budúcnosti asi nedočkáme, no v prípade značky Honor je situácia iná.

Honor po pár mesiacoch ticha zverejnil obrázok, ktorým existenciu skladacieho smartfónu potvrdil. Okrem toho prezradil jeho názov – Honor Magic V. Pôjde tak o vôbec prvé skladacie zariadenie tejto značky, ktoré sa svojou výbavou zaradí do prémiovej vlajkovej triedy.

Z uvedeného obrázku sa toho veľa vyčítať nedá, o parametroch, vlastnostiach, veľkosti a ďalších aspektoch tak môžeme iba špekulovať. Výrobca uviedol, že Magic V bude „čoskoro“ dostupný na čínskom trhu. O medzinárodnej dostupnosti slovo nepadlo.

honor
Foto: Honor/Twitter

Zoznam skladacích smartfónov sa postupne rozrastá. Magic V sa o svoje miesto podelí s konkurentmi Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3, nedávno predstavenou novinkou Oppo Find N, smartfónom Mi Mix Fold od Xiaomi alebo skôr predstaveným modelom Mate X2 od Huawei.

TIP REDAKCIE
Battlefield 2042 je obrovským sklamaním: Titul môže prejsť na bezplatný model

Aby toho náhodou nebolo málo, Huawei ešte v tomto roku stihne predstaviť véčko P50 Pocket s fazónou luxusnej kabelky. Magic V by mohol spotrebiteľov osloviť dostupnejšou cenou, ktorou by elegantne podliezol vyzdvihovaných juhokórejských súperov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať