Samsung Galaxy S22: Na výber vraj budeme mať z týchto veľkostí a farebných prevedení

Maximálna kapacita úložiska má dosahovať 512 GB. Základný model dorazí aj v prevedeniach so 128 a 256 GB, pričom k dispozícii má byť aj 8 GB operačná pamäť typu LPDDR5X.

Samsung sa pomaly pripravuje na debut svojho nadchádzajúceho radu vlajkových lodí. Na trh sa má dopracovať ako Galaxy S22, a to už vo februári. Predbehnúť ho má model Galaxy S21 FE.

V priebehu posledných mesiacov sme sa o zariadeniach dozvedeli takmer všetko. Vieme, že najvyšší model v podobe Galaxy S22 Ultra bude svojím dizajnom do veľkej miery pripomínať dnes už zavrhnutý Galaxy Note (posledný kus sa má vyrobiť tento mesiac). Pripraviť sa tak môžeme na hranatejšie telo vyplnené zaobleným displejom s podporou pre S Pen. Po novom ho dokonca bude aj kam uschovať.

Pre nové informácie sa však miesto nájde vždy. Tentokrát s nimi prichádza informátor známy ako Snoopy. Prezradil, aké veľkosti pamätí a vizuálne prevedenia môžeme od juhokórejského výrobcu očakávať. O téme informoval server Gizmochina.

Veľké úložisko, rýchla pamäť, široká paleta

Maximálna kapacita úložiska má dosahovať 512 GB. Základný model dorazí aj v prevedeniach so 128 a 256 GB, pričom k dispozícii má byť aj 8 GB operačná pamäť typu LPDDR5X. Dostupný vraj bude v štyroch farebných verziách, a to ružovo-zlatej, zelenej, čiernej a bielej.

TIP REDAKCIE
Ľudia v roku 2021 strávili používaním aplikácií rekordné množstvo času

Galaxy S22 Ultra dorazí s 12 až 16 GB rýchlej RAM, ktorej bude asistovať 128, 256 alebo 512 GB úložiska. V tomto prípade sa môžeme tešiť na červené, čierne alebo biele prevedenie, pričom niektoré zdroje naznačujú aj možný debut variantu oblečeného do zeleného kabátu.

Uvedené informácie naznačujú, že Samsung sa nevydá po stopách Apple, respektíve nenavýši maximálnu kapacitu úložiska na 1 TB.

Ostatne sa môžeme tešiť na dva vysoko výkonné procesory (v závislosti od trhu), menovite Snapdragon 8 Gen 1 a Exynos 2200. Čo sa týka ceny, tá by sa mala pohybovať okolo rovnakých výšok ako aktuálna séria.

Aktuálna cena modelu Samsung Galaxy S21 Ultra

Total
12
Zdieľaní
Total
12
Zdieľať