Nádherný, no šialene drahý: Pozrite si, ako vyzerá titánovo-zlatý kryt pre iPhone 13 za 2 300 €

Už na prvý pohľad je zrejmé, že rad Alter Ego nie je pre bežných užívateľov, ale pre tých, ktorí milujú vyčnievať z radu. “Ostatní budú zazerať. Nech im to stojí za to,” hovorí jeho motto.

Ak náhodou neviete, čo s peniazmi, a obzeráte sa po elegantnom kryte pre váš nový iPhone 13, máme pre vás malý tip. Spoločnosť Gray totiž obohatila svoju luxusnú kolekciu Alter Ego o nový kúsok. Upozornil naň server PhoneArena.

Už použitie slova “luxusnú” značí, že nejde o len-tak bežné puzdro, ktoré si kúpite vo vašom najbližšom nákupnom centre. V tomto prípade ide o titánovo-zlatý kryt vyznačujúci sa nielen použitými materiálmi, ale aj dizajnom. Pripraviť si naň však musíte 2 312 €.

Obecne sú dostupné štyri verzie. Okrem zlatej na stránke spoločnosti možno nájsť aj varianty Titanium (1 627 €), Stealth (1 969 €) a Aurora, ktorá je o čosi farebnejšiá no zároveň aj drahšia. Stojí rovných 2 740 €.

“Ostatní budú zazerať. Nech im to stojí za to”

Už na prvý pohľad je zrejmé, že rad Alter Ego nie je pre bežných užívateľov, ale pre tých, ktorí milujú vyčnievať z radu. “Ostatní budú zazerať. Nech im to stojí za to,” hovorí jeho motto.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Slovákov ohrozuje nový podvod. Okradnú vás o peniaze, mieria na to najzákladnejšie!

“ALTER EGO bolo inšpirované tebou,” uvádza spoločnosť Gray. “Ty, rebel, ktorý odmieta splynúť s davom a namiesto toho sa rozhodol každý deň zvyšovať latku. ALTER EGO premení tvoj telefón na veľkolepý objekt symbolizujúci moc, stredobod pozornosti vo vašich rukách. Schovávačka už naďalej nie je možnosťou. Všetko, čo robíš, je výnimočné, tak prečo by mal tvoj telefón vyzerať bežne?”

Áno, spoločnosť si na poslaní svojho luxusného radu puzdier dala naozaj záležať. A musíme uznať, že odviedla skutočne skvelú prácu. Kryty vyzerajú skutočne pútavo, netradične a nepochybne by si ich na svojom smartfóne vedelo predstaviť mnoho užívateľov. Jedinou prekážkou je cena, ktorá žiaľ nie je taká nízka, ako by si mnohí z nás zrejme priali.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať