Drahé notebooky, drahé príslušenstvo: Apple predáva handričku na displej za 25 €

Oficiálny obchod Apple deklaruje, že handrička je vyrobená z jemného a neabrazívneho materiálu, ktorý “bezpečne a účinne vyčistí akýkoľvek displej od Apple”.

Apple včera oficiálne predstavil svoju novú generáciu špičkových MacBook Pro. Ako to už býva zvykom, dočkali sme zásadného vylepšenia výkonu, dokonca aj v rámci grafiky, no taktiež aj pomerne ráznej úpravy dizajnu. Americký gigant do svojich nových zariadení vrazil maximum, za čo si, samozrejme, pýta patričnú sumu.

MacBook Pro 14 štartuje na hranici 2 249 eur, MacBook Pro 16 na 2 749 eur. Ak by ste však chceli to najlepšie z najlepšieho, museli by ste na účet Apple vysoliť enormnú čiastku vo výške 6 839 eur. Tu ale vysoké ceny nekončia.

Tak drahé notebooky si vyžadujú precíznu starostlivosť, čo si Apple veľmi dobre uvedomuje. Možno aj preto začína s predajom handričky na displej. Veľa sa toho o nej žiaľ povedať nedá. Nepochybne je však vyrobená z prémiových materiálov, ktoré spoločnosť previedla do svojej obľúbenej bielej farby a obohatila o jabĺčkové logo. Väčšiu pozornosť však upútala cena – Apple si za handričku pýta 25 eur. O novinke informuje server Gizchina.

TIP REDAKCIE
Omikron sa rozšíril už do 40 krajín sveta, WHO vyzýva k pripravenosti a opatrnosti
Zdroj: Apple

Čo predstavuje prémiový materiál?

Oficiálny obchod Apple deklaruje, že handrička je vyrobená z jemného a neabrazívneho materiálu, ktorý “bezpečne a účinne vyčistí akýkoľvek displej od Apple”. To znamená, že handričku môžete použiť nielen na notebooky, ale aj na smartfóny či hodinky. Škrabance vraj nehrozia.

No stále, dokáže táto jediná veta opodstatniť pomerne vysokú cenu? To záleží. Ak však kupujete notebook za vyše dve tisícky, necelé tri desiatky navyše sa ľahko stratia.

Kúpili by ste si alebo uvažujete nad kúpou Apple handričky na displej?

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať