Squid Game láme rekordy: Prvú priečku najlepších seriálov obsadil v až 94 krajinách!

Squid Game sa do širokej ponuky streamovacej platformy začlenil 17. septembra, teda necelý mesiac dozadu. Len v tak krátkom časovom úseku sa mu podarilo umiestniť na prvej priečke rebríčku najobľúbenejších seriálov v až 94 krajinách.

Streamovacia platforma Netflix predvčerom oficiálne označila Squid Game za najväčší seriál súčasnosti. Kórejská sága sledujúca dramatické príbehy zúfalých ľudí bojujúcich o prežitie nemá ešte ani len mesiac, no už teraz valcuje rebríčky po celom svete.

Spoločnosť prostredníctvom konta Netflix Geeked prezradila, že triler o prežití od Hwang Dong-Hyuka si v priebehu len 17 dní pozrelo až 111 miliónov účtov. Squid Game je taktiež úplne prvým seriálom, ktorému sa v priebehu prvých 28 dní podarilo prekonať hranicu 100 miliónov zhliadnutí, prezradil hovorca Netflixu pre publikáciu The Verge.

Netflix pre meranie úspešnosti seriálov vždy používa 28-dňové okno. Hovorca spoločnosti ďalej doplnil, že uvedené hodnoty vychádzajú z počtu účtov, ktoré seriál pozerali dlhšie ako 2 minúty.

Top 1 v 94 krajinách po celom svete!

Squid Game sa do širokej ponuky streamovacej platformy začlenil 17. septembra, teda necelý mesiac dozadu. Len v tak krátkom časovom úseku sa mu podarilo umiestniť na prvej priečke rebríčku najobľúbenejších seriálov v až 94 krajinách. Inými slovami, stal sa číslom jeden vo všetkých krajinách na svete, kde je funkcia Top 10 dostupná.

Aký je váš názor na Squid Game? Už ste si seriál pozreli, alebo sa ešte len chystáte, prípadne nechystáte?

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať