Spolupráca medzi spoločnoťami Olympus a Samsung sa zrejme nekoná

Olympus sa často spájal s očakávaným radom smartfónov Galaxy S22, ktorý Samsung predstaví začiatkom budúceho roku.

Pred pár mesiacmi sme vás informovali o možných rokovaniach prebiehajúcimi medzi spoločnosťami Samsung a Olympus. Olympus je japonská spoločnosť, ktorá bola v minulosti zameraná výrobu fotoaparátov a kamier. Juhokórejskému výrobcovi údajne plánovala poskytnúť svoje technológie a skúsenosti, čo by mohlo znamenať vznik ďalšej spolupráce v štýle OnePlus/Hasselblad, Huawei/Leica či Vivo/Zeiss.

Olympus sa často spájal s očakávaným radom smartfónov Galaxy S22, ktorý Samsung predstaví začiatkom budúceho roku. Najnovšie vyjadrenie výrobcu fotoaparátov však jasne vyvracia všetky doterajšie špekulácie. “Jediné oficiálne vyhlásenie, ktoré vám môžem z našej strany v tejto súvislosti poskytnúť, je, že nie je o čom hovoriť ani čo oznámiť,” povedal reprezentant spoločnosti Olympus pre server Android Authority.

Vyjadrenie výrobcu teda naznačuje, že medzi ním a Samsungom neexistuje žiadna spolupráca. Android Authority požiadal Olympus o bližšie vysvetlenie, no ten túto žiadosť odmietol so slovami, že nereaguje na dohady.

Uvedené slová však nutne nevyvracajú možnosť, že rokovania skutočne prebiehali, len jednoducho neviedli ku záveru výhodnému pre obidve strany. Taktiež nie je vylúčené, že Olympus rieši spoluprácu s iným výrobcom, ako so Samsungom.

Aktuálna cena modelu Samsung Galaxy Z Flip 3 5G

Total
20
Zdieľaní
Total
20
Zdieľať