GTA VI vraj môže prísť až v roku 2025. Príbeh sa bude odohrávať v modernom Vice City

Ak nie aj neskôr.

Ak ste fanúšikom legendárnej hernej série GTA a už sa jednoducho neviete dočkať ďalšieho rozšírenia, obávame sa, že pre vás máme zlé správy. Tom Henderson, ktorý je známy najmä pre úniky informácií ohľadom Call of Duty, zverejnil video, v ktorom hovorí o niekoľkých novinkách týkajúcich sa túžobne očakávaného GTA VI. Žiaľ, vyzerá to tak, že si naň budeme musieť ešte nejaký ten čas počkať.

Henderson vo svojom videu uvádza, že nie je vylúčené, že GTA VI vyjde až v roku 2025, ak nie aj neskôr. A existuje na to aj dôvod. Po krízach, ktoré zasiahli predošlé projekty, sa vraj Rockstar chce viac zamerať na blaho svojich zamestnancov. Štúdio sa tak zrejme bude s novým rozšírením série hrať o trochu dlhšie, najmä preto, že mnoho zamestnancov kvôli pandémii pracuje z domu, píše Screen Rant. Treba však poznamenať, že ako každý iný únik, aj tieto informácie treba brať s aspoň miernou rezervou.

GTA VI sa má odohrávať v modernej dobe, jednou z hlavných postáv bude žena

Čo ďalej? GTA VI nás podľa všetkého vráti do legendárneho Vice City, ktorý si, samozrejme, prejde miernou modernizáciou, aby viac sedel do aktuálnej doby. Taktiež sa predpokladá, že rovnako ako v GTA V, aj v novom rozšírení bude k dispozícii viacero hrateľných postáv, pričom úlohu jedného hlavného hrdinu má dokonca zohrávať žena, ktorá sa bude špecializovať na technológie a hackovanie.

Čo sa týka herného prostredia, poniektoré špekulácie tvrdia, že v GTA VI bude zasadené do Vice City v 80. alebo 90. rokoch. Henderson však tvrdí, že príbeh sa bude odohrávať v modernej dobe. Dôvodom má byť GTA Online, ktoré od vydania štúdiu vynieslo už milióny, ba až miliardy amerických dolárov. Prečo? Moderná doba jednoducho ponúkne vývojárom viacero možností, ako hru obohacovať o zaujímavé novinky. Taktiež treba opäť poukázať na skutočnosť, že jednou z hlavných postáv bude hackerka. A taká profesia by sa v 80. či 90. rokoch asi veľmi neuživila.

Zdroj: Technobezz

Mapa v GTA Online sa vraj bude časom meniť

Zaujímavá bude aj samotná mapa, ktorá sa údajne bude neustále meniť, resp. vyvíjať, a to spolu s implementáciou nových rozšírení, čiže DLC. Postupne sa tak budú do hry pridávať nové oblasti alebo vývojári len jednoducho rozšíria tie, ktoré v hre už existujú. Pochopiteľne, toto platí zrejme len pre online verziu hry.

TIP REDAKCIE
Google odhalil podrobnosti čipsetu Tensor: S čím presne máme tú česť?
Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať