Priatelia: Zase spolu si pozrieme aj na Slovensku. Do HBO Go prídu 27. mája

Novú “časť” Priateľov si budeme môcť pozrieť aj na Slovensku.

Seriál Priatelia patrí medzi jeden z najsledovanejších vôbec. Platí to aj u nás na Slovensku, kde ich jedna či druhá stanica dáva od začiatku do konca už celé roky. Sitcom je absolútnou legendou a pravdepodobne najväčším predstaviteľom svojho žánru na celom svete. Svedčí o tom aj fakt, že sa o práva vysielať ich donedávna bili Netflix aj HBO.

Dlho očakávané stretnutie partie kamošov z New Yorku preto určite patrí medzi udalosti roka. Ich spoločné chvíle po takmer dvadsiatich rokoch nám HBO ukazuje v novom traileri.

HBO dnes médiá upozornilo na fakt, že Priatelia: Zase spolu si budú môcť v deň premiéry pozrieť aj Slováci. Síce sa špekulovalo o tom, či spoločnosť radšej nepočká na príchod HBO Max do SR, no nestalo sa tak.

Priatelia
Prítomní budú všetci herci.

Priatelia: Zase spolu – kedy môžete pozerať?

Ak máte radi kultový sitcom, nalaďte si HBO Go už 27. mája a pozrite si špeciálu časť plnú legendárnych hercov a známych hostí.

TIP REDAKCIE
Galaxy Z Fold 4 bude podporovať S Pen, zrejme ho však nebude kam uložiť

Okrem šestice predstaviteľov hlavných postáv sa v relácii objaví tiež veľa ďalších špeciálnych hostí, okrem iného: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliot Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malala Yousafzai,“ láka HBO.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať