Netflix na Slovensku mení pravidlá: Toto už nebude ponúkať!

Za službu si budete musieť platiť. Inak to nepôjde.

Netflix na Slovensku patrí medzi najpopulárnejšie streamingové služby, ktoré si obľúbili tisíce ľudí. Nie sa čomu čudovať, je plný kvalitných seriálov a filmov, ktoré dokážu zabaviť na dlhé dni, týždne či mesiace. Americká firma však nedávno zmenila pravidlá, ktoré ovplyvnia hlavne tých, ktorí ho ešte nepoužívali.

Spoločnosť totiž (aj na) Slovensku zrušila možnosť vyskúšať ho na 30 dní úplne zadarmo. Možnosť pozrieť sa na to, čo Netflix ponúka na celý mesiac bez nutnosti platiť, bola prirodzene veľmi obľúbená. Teraz úplne zanikla. Nenahradila ju ani žiadna iná alternatíva.

Na aktualitu ešte uplynulý piatok upozornil fanúšikovský profil Netflix CZ + SK Fans. Možnosť aktivácie na 30 dní zadarmo zmizla už aj z webu, kde ostala už len informácia o cene za predplatné.

Netflix ruší skúšobnú dobu.
Foto: Netflix CZ + SK Fans

Netflix už len za peniaze

To sa mimochodom drží na cene od 7,99 € za mesiac do 11,99 € za mesiac v závislosti od toho, v akej kvalite a v akom počte zariadení chcete službu využívať.

TIP REDAKCIE
Uber si od zákazníka vypýtal 600 dolárov: Na 9 hodín uviazol v zápche

Ku skráteniu (nie zrušeniu) skúšobnej doby pristúpila aj služba HBO Go, ktorá skúšobnú lehotu znížila z 30 dní na 7 dní.

Total
39
Zdieľaní
Total
39
Zdieľať