galaxy s21 fe

Galaxy S21 FE je istotou, mihol sa na oficiálnom webe Samsung

Nepozornosť administrátorov, alebo zámer?

Asi od februára sa špekuluje o tom, že Samsung pripravuje smartfón Galaxy S21 FE – nástupcu úspešného modelu Galaxy S20 FE, ktorý sme premiérovo spoznali vlani v septembri.

V tejto chvíli si už asi môžeme byť istí, že Galaxy S21 FE skutočne vznikne. Holandský Galaxy Club si všimol zmienku o tomto zariadení v mexickej lokalizácii oficiálneho webu Samsung. Zmienka po krátkom čase zo stránky zmizla, zostala nám však snímka obrazovky.

galaxy S21 FE
Foto: Galaxy Club

Text (v preklade) „Získajte viac informácií o Galaxy S21 FE“ odkazoval na stránku venovanú sérii Galaxy S21, ktorá návštevníka informovala o hlavných funkciách a výhodách vlajkových smartfónov.

Okrem uvedeného textu sa na webe nenachádzali žiadne ďalšie podrobnosti. Detaily o hardvérovej výbave tak zatiaľ musíme čerpať z príspevkov známych informátorov.

Povráva sa o 6,4-palcovej plochej AMOLED obrazovke so 120 Hz obnovovacou frekvenciou, 4500 mAh batérii, podpore pre siete 5. generácie a 32 Mpx prednej selfie kamere. Rovnako ako vlani, aj tento rok by mal byť smartfón dostupný hneď v niekoľkých pestrých farbách.

TIP REDAKCIE
Honor 60 a Honor 60 Pro OFICIÁLNE: Plynulé displeje, kvalitné foťáky aj bleskové nabíjanie

Predstavenie Galaxy S21 FE by sa mohlo odohrať na jeseň, poprípade v poslednom štvrťroku 2021. Pokiaľ si brúsite zuby na lepšie vybavený smartfón s priateľskejšou cenou, fanúšikovská edícia Galaxy S21 by mala do takéhoto výberu spadať.

Všetko ale bude závisieť od koncovej maloobchodnej ceny, ktorú v tejto chvíli ešte nepoznáme. Snáď sa tohtoročná očakávaná novinka nepredraží. Ak by aj, bude z čoho vyberať.

Takto vyzerajú aktuálne ceny minuloročného Samsung Galaxy S20 FE u slovenských predajcov

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať