oneplus 8 pro

OnePlus sa nebude inšpirovať konkurenciou: Balenie OnePlus 9 bude obsahovať aj nabíjačku

“Never Settle”

OnePlus má vo veľmi blízkej budúcnosti predstaviť svoj nový rad vlajkových lodí, presnejšie modely OnePlus 9 a OnePlus 9 Pro. A nakoľko je ich predstavenie stále bližšie a bližšie, dozvedáme sa stále ďalšie a ďalšie informácie ohľadom výbavy, ktorú nám pripravované zariadenia ponúknu.

Najnovšie zistenia sa týkajú batérie. Ako už upozornila publikácia Android Authority, overený informátor Max Jambor prostredníctvom siete Twitter naznačil, že obidve zariadenia budú vybavené batériou s kapacitou 4 500 mAh. Skvelou správou je, že na rozdiel od konkurencie, ako je Apple či Samsung, výrobca do balení umiestni aj nabíjačku.

Čo sa samotného nabíjania týka, rad by mal disponovať podporou pre 30 W bezdrôtové a 65 W drôtové nabíjanie.

OnePlus 9 a OnePlus 9 Pro: Čo môžeme očakávať?

Ostatne by mala výbava vyzerať tak, ako sa od vlajkových lodí očakáva. Veľa sa toho síce v týchto momentoch nevie, no očakáva sa, že zariadenia budú vybavené špičkovým čipsetom Snapdragon 888 od Qualcommu. V prípade štandardného modelu by sme sa mali dočkať troch zadných fotoaparátov, a to 50 Mpx hlavného snímača obrazu, 20 Mpx širokouhlého snímača a 12 Mpx teleobjektívu.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Variant koronavírusu B.1.1.529 má až 32 mutácií: Európske krajiny zastavujú lety

Výkonnejší model má ponúknuť fotoaparáty Hasselblad. Okrem toho sa môžeme tešiť na špičkový OLED displej s rozlíšením 1440p a obnovovacou frekvenciou 120 Hz, 12 GB operačnej pamäte a 256 GB interného úložiska.

OnePlus 9 Pro
Foto: Dave2D/YouTube

OnePlus nekráča v stopách konkurencie

Výrobca tak upevňuje svoj postoj, ktorý krásne vystihuje jeho slogan “Never Settle”. Ak sú uvedené informácie pravdivé, nevydá sa po stopách konkurenčných značiek, ktoré odobrali z balení svojich smartfónov nielen slúchadlá, ale aj nabíjačku. Odvolávajú sa síce na zníženie negatívneho dopadu na životné prostredie, nakoľko menej komponentov znamená menšie množstvo elektronického odpadu, no kľúčovú úlohu pri rozhodovaní nepochybne zohrali aj peniaze.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať