magio GO

Služba Magio GO od Telekomu prešla vylepšeniami. Takéto sú ceny a ponuka kanálov

V TV službe Magio GO nájdete celkovo až 140 kanálov.

Spoločnosť Slovak Telekom vylepšuje svoju ponuku televíznych služieb a prináša zákazníkom vynovenú službu internetovej televízie Magio GO.

Magio GO je podľa Telekomu plnohodnotnou alternatívou ku klasickej IPTV či satelitnej TV platforme. Určená je najmä tým zákazníkom, ktorí preferujú sledovanie TV obsahu prostredníctvom moderných smart televízorov alebo mobilných zariadení s pripojením na internet.

Zákazníci si tak budú môcť službu Magio GO priradiť do skupiny Magenta 1 a čerpať tak ďalšie výhody, a takisto kombinovať v rámci Chytrého balíka s Magio Internetom a pevnou linkou, alebo u firemných klientov v rámci Chytrej biznis ponuky v kombinácii s Biznis NETom alebo Biznis linkou.

Novú službu Magio GO si budú môcť zákazníci objednať od 25. februára 2021 na webe operátora, telefonicky na čísle zákazníckej linky alebo osobne návštevou ktoréhokoľvek Telekom Centra.

Viac televíznych kanálov

Službu Magio GO si môžu zákazníci objednať v niekoľkých verziách, ktoré k základnému balíku 40 TV programov ponúkajú možnosť vyskladať si ponuku podľa jednotlivých tematických balíčkov, či doobjednať si doplnkové balíky programov, napríklad HBO.

Celkovo nájdu zákazníci vo vynovenej službe Magio GO až 140 TV kanálov. Ponuka vyzerá nasledovne:

Foto: Telekom

Pre viac ako 120 kanálov je k dispozícii 7-dňový TV archív, ktorý umožňuje spustiť si už odvysielaný program až 7 dní dozadu. Služba okrem archívu umožňuje inteligentné nahrávanie relácie či filmu, alebo aj celej série.

Nechýba funkcia Videopožičovňa, ktorá ponúka neobmedzené sledovanie filmov a seriálov rôznych žánrov domácej aj svetovej produkcie.

Magio GO ďalej podporuje pokročilé funkcie sledovania ako je „Instant Watching“, teda možnosť pokračovania v pozeraní nasledujúcej relácie bez prerušenia, a tiež funkciu „Continue watching“, kedy môže používateľ rozpozerať film na jednom zariadení a dopozerať ho na inom zariadení s tým, že rozpozeraný film sa spustí od bodu, kedy prišlo k zastaveniu na pôvodnom zariadení.

TIP REDAKCIE
Južná Kórea smeruje za hranice Zeme: Do vesmíru úspešne vyslala svoju prvú raketu!
Foto: Telekom

Služba umožňuje detailné nastavenia kvality obrazu v troch úrovniach podľa rýchlosti internetového pripojenia či zvoleného typu zariadenia. Technologicky je pripravená aj na sledovanie video obsahu v UHD kvalite.

Podporované zariadenia

Magio GO od verzie M ponúka možnosť sledovať obsah na 2 zariadeniach súčasne v cene programu (napr. TV a smartfón), a to aj na internetovom pripojení od iného poskytovateľa.

Zákazníci si tiež môžu dokúpiť prístup pre tretie zariadenie za 2 eurá mesačne. Okrem toho si môžu prenajať za 2,99 eur mesačne zariadenie Magio GO TV BOX, ktoré umožňuje využívať službu Magio Televízia GO aj na starších TV prijímačoch.

Magio GO tak zákazník rozbehne bez vŕtania a iných procedúr, ktoré sú spojené s inštaláciou hardvéru. Stačí akékoľvek kompatibilné zariadenie (nižšie) s aplikáciou Magio GO alebo prenajatý Magio GO TV BOX.

  • Mobilné zariadenie s iOS 11 a novším
  • Mobilné zariadenie s OS Android 7 a novším
  • Smart TV Samsung s OS Tizen od roku výroby 2017
  • Smart TV a set-top boxy s OS Android TV 7 a novším
  • PC s OS Windows s prehliadačom Chrome, Microsoft Edge a Firefox
  • PC s Mac OS s prehliadačom Safari, Google Chrome a Firefox

Pre sledovanie TV vysielania nie je potrebné inštalovať žiadne doplnky, stačí sa prihlásiť na stránke www.magiogo.sk prihlasovacími údajmi, ktoré zákazník dostane po zriadení služby prostredníctvom SMS.

Operátor zároveň odporúča internetové pripojenie s minimálnou stabilnou rýchlosťou 6 Mbps na jedno zariadenie.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať