Netflix si pre rok 2021 pripravil množstvo filmov. Nové diela chce vydávať každý týždeň

Streamovací gigant Netflix si pre svojich viac ako 193 miliónov predplatiteľov pripravil nálož nových filmov, vďaka ktorým môže byť rok 2021 lepší ako rok 2020.

Streamovací gigant Netflix si pre svojich viac ako 193 miliónov predplatiteľov pripravil kopu nových filmov, vďaka ktorým môže byť rok 2021 lepší ako rok 2020.

Variety informuje, že Netflix má v rukáve približne 71 filmov, prevažne z vlastnej produkcie, ale aj pár prevzatých diel, ktoré postupne uvedie do éteru v priebehu tohto roka. Služba vo svojej správe uvádza, že diváci sa môžu tešiť na nové filmy každý týždeň.

Tvorba pokryje všetky obvyklé žánre, od rodinných komédií a akčných filmov až po romány a horory. Napriek pandémii ochorenia COVID-19, kvôli ktorej bola pozastavená výroba niekoľkých filmov, tak Netflix očividne dokáže aj naďalej chrliť celý zástup nových filmových diel.

Netflix
Foto: Netflix

Samozrejme, nie všetky filmy budú výnimočne kvalitné a hodné niektorého zo známych ocenení. Diváci by si ale mali prísť na svoje. Z tých lepších môžeme spomenúť komediálny triler Red Notice, v ktorom si zahrá Gal Gadot, Dwayne Johnson a Ryan Reynolds.

TIP REDAKCIE
ASUS spúšťa veľkú aktualizáciu pre ROG Phone 2: Android 12 sa ale nekoná

Vo westerne The Harder They Fall sa zase objavia hviezdy Regina King a Idris Elba. Zaujať môže komédia Don’t Look Up s Jennifer Lawrence, Leonardom DiCapriom či Meryl Streep. Zoznam všetkých filmov, ktoré Netflix plánuje vydať v roku 2021, si môžete pozrieť v texte od Variety.

Hoci Netflix v oblasti VoD služieb dominuje, jeho konkurencia nespí. V kurze sú služby Disney+ a HBO Max, ktoré prídu aj na slovenský trh. Plány Netflixu na aktuálny rok len dokazujú, že sa svojej silnej pozície vzdať nemieni.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať