AKTUÁLNE: HBO Max príde na Slovensko. Filmy budú dostupné v rovnaký deň ako v kinách

Zlé správy, ktorých je v roku 2020 neúrekom, je dobré prelínať čo najvyšším počtom dobrých správ. Medzi ne iste patria aj najnovšie informácie týkajúce sa streamingovej služby HBO Max.

Zlé správy, ktorých je v roku 2020 neúrekom, je dobré prelínať čo najvyšším počtom dobrých správ. Medzi ne iste patria aj najnovšie informácie týkajúce sa streamingovej služby HBO Max. Tá má na náš trh zavítať spolu s Disney+ už budúci rok. Predpokladá sa, že HBO Max úplne nahradí HBO Go.

Na Slovensku momentálne nie je k dispozícii veľa kvalitných streamingových služieb. Jediným veľkým hráčom je momentálne Netflix, ktorému sa HBO Go zatiaľ nedokáže vyrovnať. Už teraz však vieme, že sa na vstup na český a slovenský trh pripravuje Amazon Prime Video (zadal objednávky na lokalizáciu), Disney+ a teraz aj HBO Max.

Možno si hovoríte, že kto by platil za všetky služby a máte pravdu. Platiť za všetky sa väčšine ľudí nebude chcieť. Faktom však ostáva, že čím väčšia konkurencia na trhu je, tým viac sa musia jednotlivé firmy snažiť uspieť. Tešiť sa tak môžete na viac kvalitnejšieho obsahu.

TIP REDAKCIE
Litva odporučila nepoužívať smartfóny Xiaomi, Nemecko žiadne problémy nenašlo

Do kina alebo do obývačky?

Warner Bros., majiteľ HBO a HBO Max, v tomto smere pritlačil na pílu a potvrdil, že filmy z ich produkcie budú na HBO Max dostupné v deň premiéry. To znamená, že v deň, keď ich budú premietať kiná si ich budete môcť pozrieť aj v pohodlí svojho domova.

Nejde pritom o žiadne malé filmy. Tešiť sa môžete napríklad na filmy ako The Matrix 4 (22.12.2021), The Little Things (29.1.2021), The Conjuring: The Devil Made Me Do It (4.6. 2021), Dune (1.10.2021) či Sherlock Holmes 3 (22.12.2021).

HBO Max však na Slovensku nepríde hneď v januári ako by si mnohí priali. Služba plánuje výrazne expandovať až v druhej polovici 2021 nielen v Európe ale aj v ďalších častiach sveta.

Pod WarnerMedia patria aj ďalšie produkčné spoločnosti ako napríklad DC Entertainment, Cartoon Network, Adult Swim, TBS či Looney Tunes. Obsahu teda bude k dispozícii podstatne viac, než čo momentálne ponúka HBO Go.

Total
37
Zdieľaní
Total
37
Zdieľať