Samsung Galaxy Z Fold 3 vraj dorazí v júni. Okrem iného ponúkne aj podporu pre S Pen

V poradí už tretí Fold nielenže ponúkne podporu pre S Pen, ale taktiež bude mať inteligentné pero zabudované vo svojom mohutnom tele.

O skladacom Galaxy Z Fold 3 sme v priebehu posledných týždňov už čo-to počuli. Predošlé špekulácie spomínali, že nová generácia skladacieho telefónu od Samsungu dorazí v druhej polovici budúceho roku, pričom má byť vybavená notifikačným panelom nachádzajúcim sa vzadu na pánte a taktiež aj vysúvacou klávesnicou.

Dnes sa o Galaxy Z Fold 3 dozvedáme ďalšie kľúčové informácie. Podľa správy prichádzajúcej priamo z Kórey, na ktorú upozornil server GSMArena, má byť predstavenie Galaxy Z Fold 3 presunuté z jesene 2021 na jún. Pri skoršom predstavení však dobré správy nekončia.

Ďalší náznak konca Galaxy Note

Ďalej sa očakáva, že v poradí už tretí Fold ponúkne nielen podporu pre S Pen, ale taktiež bude mať inteligentné pero zabudované vo svojom mohutnom tele. Zároveň ide o ďalší bolestivý dôkaz, že Samsung už naďalej neplánuje pokračovať s radom Galaxy Note. Séria Galaxy Note20 je tak zrejme poslednou svojho druhu.

Pôvodne mal podporou pre S Pen disponovať aj aktuálny Galaxy Z Fold 2. Nakoniec tak však výrobca neučinil. Displej by totiž nemusel vydržať nápor vyvíjaný perom.

TIP REDAKCIE
Squid Game je hit: Netflix vraj rozprávkovo zbohatol, takú sumu nečakali ani oni!

Druhá generácia ultratenkého skla

Pri Galaxy Z Fold 3 sa však veci budú mať úplne inak. S Pen už pre displej nebude veľkou hrozbou, nakoľko má Samsung použiť druhú generáciu ultratenkého skla, ktorá má byť citeľne odolnejšia ako tá prvá.

Ďalej sa špekuluje, že Galaxy Z Fold 3 bude vôbec prvým smartfónom značky Samsung so selfie fotoaparátom pod displejom. Výrobca mal vraj pôvodne premýšľať o vysúvacom selfie snímači, no nakoniec tento nápad zavrhol, pravdepodobne kvôli odolnosti.

Total
15
Zdieľaní
Total
15
Zdieľať