Samsung Galaxy Fold 3 bude ako malý PC: Smartfón má disponovať vysúvacou klávesnicou

Očakáva sa, že model ponúkne nie jeden, ale hneď dva kĺby, ktoré budú hlavným prostriedkom na ohýbanie tela s nie dvoma, ale troma obrazovkami.

Portfólio spoločnosti Samsung aktuálne obsahuje už 3 skladacie smartfóny. Éru ohýbateľných zariadení otvoril originálny Galaxy Fold, ktorý si neprešiel zrovna úspešným štartom. No predsa len, bol prvý svojho druhu, chyby sa dali čakať. Výrobca neskôr obohatil rad o model Galaxy Z Flip, ktorý pripomína staré známe véčko, pričom len nedávno sa do rodiny pridal tretí model – Galaxy Z Fold 2.

Keďže nám Samsung tento rok predstavil Galaxy Z Fold 2 ako priameho nástupcu Galaxy Fold, je vysoko pravdepodobné, že nám budúci rok predstaví pokračovanie v podobe Galaxy Z Fold 3. Taktiež sa špekuluje, že skladacie smartfóny nahradia sériu Galaxy Note. Tá vraj úplne zanikne, pričom S Pen sa má stať súčasťou série Galaxy S. Nič však doposiaľ nebolo oficiálne potvrdené.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Nabíjačku a slúchadlá nemáme čakať ani pri Samsung Galaxy S30

Dva pánty, tri displeje a vysúvacia klávesnica

Späť k veci. Čo sa týka nadchádzajúcej generácie radu Galaxy Z Fold, očakáva sa, že model ponúkne nie jeden, ale hneď dva kĺby, ktoré budú hlavným prostriedkom na ohýbanie tela s nie dvoma, ale troma obrazovkami. Konštrukcia vraj bude taktiež obohatená o vysúvací panel s dotykovou klávesnicou.

Ako to bude vyzerať? Odpoveď na túto otázku nám ponúkajú rendery, o ktoré sa s nami podelil server LetsGoDigital. Zatiaľ však ide len o koncept, preto uvedené snímky treba brať s miernou rezervou.

Zdroj: LetsGoDigital
Zdroj: LetsGoDigital
Zdroj: LetsGoDigital

Ako už poznamenal server NDTV Gadgets, Galaxy Z Fold 3 bude takmer rovnaký ako Galaxy Z Fold 2, teda s tým rozdielom, že ponúkne navyše pánt, displej a klávesnicu. Keď sa pozrieme na zadnú stranu, môžeme si všimnúť že foto modul, ktorý je domovom pre tri snímače, je rovnaký ako modul zo zadnej strany aktuálnej generácie Galaxy Z Fold.

Predstavenie Galaxy Z Fold 3 je však od nás stále pomerne ďaleko, preto sa toho môže ešte mnoho zmeniť. Uvedené informácie neodporúčame brať s istotou.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať