PlayStation 5 trpí zvláštnym problémom: Na bočnom paneli sa objavuje prepálené miesto

Prví majitelia novej konzoly PS5 hlásia bizarný problém. Na bočnom paneli sa z vonkajšej strany objavuje tmavšie miesto pripomínajúce prepálenie.

Každá nová generácia technologických produktov so sebou prináša menšie či väčšie problémy objavujúce sa hlavne tesne po uvedení na trh. Nešťastníci, ktorí na takéto problémy natrafia tak namiesto hrania hier strávia nemilé chvíle na telefóne s technickou podporou.

Inak to nie je ani pri PS5, ktorá síce netrpí vážnym problémom akým bol napríklad “červený kruh smrti”, no pár problémov neminulo ani ju. Medzi najnovšie záhady patrí zafarbenie bočného panela.

Prvé hlásenia o probléme sa objavili už tradične na Reddite a Twitteri. Na záberoch je skutočne možné vidieť ako sa bočný panel z vonkajšej strany zafarbuje do tmavého odtieňa. Táto „škvrna“ sa v niektorých prípadoch objavila po chvíli, v iných zas bola viditeľná hneď po rozbalení.

To, čo spôsobuje zafarbenie zatiaľ nie je známe. Niektorí majitelia tvrdia, že sa škvrna objavuje resp. mizne podľa toho či hrajú alebo nie. To by naznačovalo, že to má skutočne niečo spoločné s teplom sálajúcim z interných komponentov.

Am I the only who got a weird stain on ps5 visible against the light? from PS5

Iní zas hovoria, že je škvrna viditeľná vždy. To zas skôr smeruje k hypotéze, že ide o výrobnú chybu panelu. Spoločnosť Sony sa zatiaľ ku chybe nevyjadrila, preto s istotou nevieme, kde môže byť problém. Naša redakčná PlayStation 5 týmto problémom netrpí.

TIP REDAKCIE
Spoločnosť Nothing to roztočí: Budúci rok príde s prvým smartfónom!

Ak sa vám podarilo kúpiť PS5 (vieme, že mnohí to šťastie nemali), skúste sa na ňu pozrieť a v komentároch nám dajte vedieť či je všetko v poriadku.

Total
24
Zdieľaní
Total
24
Zdieľať