Samsung Galaxy Z Fold2 5G

Samsung vraj obohatí Galaxy Z Fold 3 o notifikačný panel

Tento panel má svoje miesto zaujať priamo na pánte, ktorý je viditeľný len vtedy, keď sa zariadenie nachádza v zloženom stave.

Juhokórejský Samsung už usilovne pracuje nielen na rade Galaxy S30, ktorý by sa mal ukázať počas prvých mesiacov budúceho roka, ale aj na ďalších rozšíreniach sérií Galaxy Z Flip či Galaxy Z Fold. Na tie si však budeme musieť počkať až do druhej polovice 2021.

A je to práve chystaný Galaxy Z Fold tretej generácie, o ktorom sa aktuálne dozvedáme čerstvé a zaujímavé informácie. Vďačíme za ne nedávno publikovanému patentu, ktorý prezrádza, že Galaxy Z Fold 3 ponúkne v porovnaní s aktuálnou generáciou o jeden panel navyše. Slúžiť má predovšetkým na zobrazovanie notifikácií, píše server Android Community.

Tento panel má svoje miesto zaujať priamo na pánte, ktorý je viditeľný len vtedy, keď sa zariadenie nachádza v zloženom stave. Konkrétne je reč o pomerne malom pásiku s kontrolkami, ktoré sa budú schopné rozsvietiť na bielo, zeleno, červeno a modro. Taktiež sa vraj dokážu navzájom pomiešať, čím vytvoria mnoho ďalších rôznych farieb.

TIP REDAKCIE
Repasovaný iPhone alebo PS5: Orange si k Vianociam pripravil niekoľko noviniek
Zdroj: LetsGoDigital/Android Community

Ako to bude fungovať v praxi, nevieme, nakoľko zatiaľ ide len o patent. Samsung sa dokonca môže rozhodnúť nový panel neimplementovať a obrátiť sa na úplne iné riešenie. Predsa len, predstavenie Galaxy Z Fold 3 je od nás stále pomerne ďaleko.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať