Apple sa bude snažiť vyrovnať Samsungu: Toto plánuje pre iPhone 13

To, že je Samsung v mnohých veciach roky napred Apple je dobre známy fakt. Teraz to vyzerá tak, že Apple sa rozhodol ísť podobnou cestou.

To, že je Samsung v mnohých veciach roky pred Apple je dobre známy fakt. Teraz to vyzerá tak, že Apple sa rozhodol ísť podobnou cestou, minimálne v jednom smere. iPhone 13 má totiž ponúknuť až 1 TB úložisko.

S informáciou prišiel známy informátor Jon Prosser, ktorý správu zverejnil na svojom Twitteri. „Dúfam, že ste všetci pripravení na 1 TB iPhony,“ napísal.

Apple na svojich telefónoch ponúka maximálne 512 GB úložisko pri iPhone 12 Pro a 12 Pro Max. Cieľom Apple je vybaviť svoje telefóny dostatkom úložiska na to, aby sa mali kam zapisovať veľké súbory z výrazne vylepšených fotoaparátov.

Rovnako úložisko rýchlo mizne aj pri sťahovaní veľkých hier či aplikácií, na ktoré si mnohí používatelia dávajú záležať. Apple má okrem toho plánovať aj ďalšie zmeny. O iPhone 13 sa hovorí ako o „bezportovom“ smartfóne.

Inými slovami – nabíjať sa bude dať len bezdrôtovo. Okrem toho sa fanúšikovia iOS zariadení môžu tešiť aj na 120 Hz displej. Opäť niečo, čo si majitelia Samsungov užívajú už teraz.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať