To bolo rýchle: Majitelia smartfónov iPhone 12 hlásia problémy s displejom

Časť zákazníkov, ktorí si zakúpili nový iPhone 12, sa začína sťažovať na zažltnutú či zazelenenú obrazovku. Žiaľ pre Apple, táto časť vôbec nie je malá.

Len pár týždňov od predstavenia najnovšieho radu smartfónov od Apple, iPhone 12, prichádzajú prví zákazníci so závažnými sťažnosťami. Týkajú sa displeja.

Časť zákazníkov, ktorí si zakúpili nový iPhone 12, sa sťažuje na zažltnutú či zazelenenú obrazovku. Žiaľ pre Apple, táto časť vôbec nie je malá. Práve naopak, prípadov, kedy obrazovky menia svoje sfarbenie na zelenú či žltú, je pomerne dosť, upozornila Gizchina.

Vyjadril sa aj DxOMark

Problém je tak rozsiahly, že sa k nemu vyjadril dokonca aj rebríček DxOMark, ktorý je známy predovšetkým pre svoje hodnotenia fotoaparátov v smartfónoch. Podľa neho má byť väčším problémom skôr nažltnutá obrazovka. Taktiež deklaruje, že neprirodzeného odtieňa je možné si všimnúť za akýchkoľvek svetelných podmienok.

O probléme už samozrejme vie aj samotný Apple, ktorý si údajne je vedomý “niekoľkých prípadov” a aktuálne má celú situáciu podrobne prešetrovať. Dúfame, že sa efektívneho riešenia dočkáme čo najskôr.

iPhone 12 mini má problémy s citlivosťou zamknutej obrazovky

To však nie je všetko. Užívatelia najmenšieho a najlacnejšieho z čerstvo predstavených modelov, iPhone 12 mini, tvrdia, že smartfón má problémy s citlivosťou zamknutej obrazovky. Konkrétne sa sťažujú, že obrazovka niekedy jednoducho odmieta reagovať.

iPhone 12 si neprechádza veľmi príjemným štartom. Najskôr to boli chybné puzdrá, potom príliš ostré hrany a teraz toto. Veríme však, že Apple všetky ťažkosti novej série čoskoro vyrieši.

Total
25
Zdieľaní
Total
25
Zdieľať