Ďalšia zlá reklama: Niektorým oficiálnym puzdrám pre iPhone 12 chýbajú otvory pre reproduktory

“Dobrou” správou je, že tento problém nevyzerá byť veľmi rozšírený, nakoľko sa naň sťažovalo len malé percento užívateľov.

Toto sa Apple skutočne nepodarilo. Minimálne dvaja zákazníci, ktorí si od spoločnosti zakúpili puzdra pre svoj nový iPhone 12, trpia kritickou chybou – chýbajú im výrezy pre reproduktory. Na novinku upozornil server MacRumors.

Sťažnosti na chýbajúci výrez sa objavili na populárnej sociálnej sieti Reddit. Jednému zo zákazníkov údajne oznámili (dokonca pracovníkom Apple) že puzdro nemá mať žiadne výrezy pre reproduktory, čo je, pochopiteľne, dosť nepravdepodobné.

Ďalší užívateľ na sieť zavesil dokonca aj video, kde nám chybné puzdro ukazuje z viacerých uhlov.

View post on imgur.com

“Dobrou” správou je, že tento problém nevyzerá byť veľmi rozšírený, nakoľko sa naň sťažovalo len malé percento užívateľov. Aj napriek tomu však ide o pomerne závažný incident, ktorý renomé Apple veľmi nepolepší.

Nové modely iPhone 12 sa pomaly ale isto dostanú aj na slovenský trh. Telekom dnes informoval o spustení predobjednávok na 6. novembra so začatím predaja o týždeň na to, teda 13. novembra.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Telekom ukázal vianočnú ponuku na rok 2021. Toto všetko môžete získať!

Na trh sa naraz dostanú všetky štyri modely: iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro aj 12 Pro Max. Podrobnejšie informácie o každom z nich si môžete prečítať v jednom z našich článkov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať