DISKUSIA: Orange dnes predstavil nové paušály. Ako sa vám páči ponuka?

Orange dnes doobeda predstavil vynovené paušály a vianočnú ponuku plnú cenovo zvýhodnených zariadení. Zaujala vás alebo ste ostali sklamaní?

Orange dnes doobeda predstavil vynovené paušály a vianočnú ponuku plnú cenovo zvýhodnených zariadení. Ponuka sa miestami zmenila dramaticky, miestami tie zmeny až tak výrazné neboli.

Do ponuky pribudol paušál GO 15 za 15 € s 500 MB dátami, zvyšné programy dostali dvakrát (a viac) dát a zoznam aplikácií, ktorých používanie sa do spotrebovaných dát nezapočítava.

Orange zároveň spravil to, čo mala byť samozrejmosť už dávno – vylepšenú ponuku aktivuje všetkým zákazníkom, teda aj tým, ktorí sú viazaní kľudne ešte aj na niekoľko mesiacov. Podobne to na jar spravil aj Telekom.

To, ako vyzerajú paušály Orangeu po novom si môžete pozrieť nižšie.

Ponuka Orange ku koncu roka 2020

Z tejto ponuky je zjavné, že operátor bojuje za to, aby čo najviac ľudí prešlo na paušál GO 30 a vyšší, inak nedostanú dosť dát. Pri 20 € je 2 GB dát ozaj málo, hoc aj po zdvojnásobení v rámci balíčka LOVE. Pri tak silnej konkurencii, aká na Slovensku za posledných pár rokov, resp. mesiacov vznikla, sa z Orangeu stáva jeden z cenovo najprémiovejších operátorov.

Dajte nám však vedieť vy. Ako ste spokojní s ponukou? Je podľa vás dosť atraktívna alebo ste čakali na väčšie zmeny? Dajte nám vedieť v ankete/diskusii nižšie!

Ste spokojní s novou ponukou Orangeu?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...