iPhone 12 sa u taiwanského operátora vypredal do 45 minút

Jednému z taiwanských operátorov, menovite CHT, sa podarilo predať všetky dostupné zásoby za menej ako hodinu, presnejšie 45 minút.

Apple nám pár dní dozadu predstavil sériu najnovších iPhonov – iPhone 12. Rad pozostáva zo štyroch modelov, a to iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max.

Spoločnosť má dnes oficiálne sprístupniť predobjednávky svojich čerstvých modelov, s výnimkou iPhone 12 Pro Max. Operátori na území Taiwanu však túto možnosť ponúkajú už od 14. októbra.

Ako to teda vyzerá s dopytom po najnovších iPhonoch? Podľa správy od DigiTimes, na ktorú upozornil server 9to5Mac, sa jednému z taiwanských operátorov (CHT) podarilo predať všetky dostupné zásoby za menej ako hodinu, presnejšie 45 minút.

Ďalší operátor, FET (Far EasTone Telecommunications) hlási, že počet predobjednávok bol oproti minuloročnej sérii až trojnásobne vyšší. Ďalej uvádza, že najvyšší dopyt bol po základnom iPhone 12 a výkonnejšom iPhone 12 Pro. Zariadenia si pripísali identický podiel – 50 %.

TIP REDAKCIE
Repasovaný iPhone alebo PS5: Orange si k Vianociam pripravil niekoľko noviniek

V rámci CHT (Chunghwa Telecom) bol suverénne najvyšší dopyt po štandardnom modeli. Patrilo mu až 65 % predobjednávok.

Aký je váš názor na najnovšiu sériu iPhonov? Plánujete presedlať na jeden z predstavených modelov alebo si radšej počkáte na iPhone 13?

Plánujete presedlať na jeden z predstavených modelov série iPhone 12?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať