Cyberpunk 2077 opäť odložili. Tentokrát o 21 dní na 10. decembra

Jeden z najočakávanejších herných titulov tohto roka, Cyberpunk 2077, opäť odložili, tentokrát do 10. decembra.

Jeden z najočakávanejších herných titulov tohto roka, Cyberpunk 2077, opäť odložili, tentokrát do 10. decembra. Vývojári zo CD Projekt Red tvrdia, že dokončujú patch určený pre prvý deň spustenia predaja.

Najskôr očakávali, že ho dokončia do 19. novembra, tento termín však museli posunúť.

Dôvodom zdržania má byť fakt, že hra bude dostupná naprieč mnohými platformami – dve generácie konzol, PC a Google Stadia. „Momentálne najväčšou výzvou je pripravenie hry pre obe generácie konzol a PC. Všetko naraz. To znamená, že musíme pripraviť a otestovať 9 rôznych verzií hry,“ tvrdí spoločnosť.

Potrebujeme sa presvedčiť, že všetko funguje tak ako má a že hra funguje bezproblémovo na všetkých platformách. Vieme, že niektorí si povedia, že 21 dní pri takomto projekte nie je nič, no pre nás to znamená veľa,informovala spoločnosť na svojom Twitteri.

TIP REDAKCIE
Japonsko sa konečne lúči s disketami. Ich výroba bola ukončená ešte pred 10 rokmi

Cyberpunk 2077 je v štádiu „gold,“ čo znamená, že finálna verzia hry bola definitívne dokončená a ďalej sa s ňou nebude hýbať. CD Projekt Red však naďalej pokračuje vo vývoji prvého patchu, ktorý si budete môcť nainštalovať v deň dodania hry.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať