the witcher

Trilógia hier Witcher je na Steame dostupná v masívnej zľave

Cyberpunk 2077 stojí polovicu pôvodnej ceny.

Pohlcujúce RPG hry z dielne štúdia CD Project Red si teraz môžu hráči uchmatnúť za zvýhodnenú cenu. Predmetom aktuálnej, viac ako 80-percentnej zľavy je trilógia The Witcher (Zaklínač).

Záujemcovia môžu získať za výrazne nižšiu cenu všetky tri existujúce vydania hry The Witcher. Balíček momentálne stojí na platforme Steam iba 9,49 eur. Cena tak klesla oproti pôvodným, takmer 60 eurám o rovných 84 percent.

Necelých 10 eur nie je jediná vec, ktorú hráč kvôli uvedeným titulom potrebuje. Vlastniť by mal aj výkonnejší počítač, pokiaľ si chce hry užiť. Hoci bol doposiaľ posledný diel The Witcher 3: Wild Hunt vydaný v roku 2015, aj na súčasné pomery ide stále o graficky náročnú hru, ktorá potrebuje lepší hardvér.

witcher
Zdroj: Steam

Fanúšikov žánru istotne poteší, že tvorcovia budú v Zaklínačovi pokračovať. Už oficiálne potvrdili, že pracujú na vývoji ďalšieho dielu. Vydanie hry je ale zatiaľ v nedohľadne. Žiadny, ani približný dátum premiéry ešte oznámený nebol.

TIP REDAKCIE
Krádež skončila tragicky: 19-ročný Slovák chcel ukradnúť elektrické káble, tie boli pod napätím

Vieme však, že vývojári novinku postavia na platforme Unreal Engine 5, ktorú má v područí spoločnosť Epic Games. Tvorcovia svoje hry doteraz budovali na vlastnom engine (Red Engine). K zmene platformy ich mohli motivovať problémy s vývojom hry Cyberpunk 2077.

Keď už spomíname titul Cyberpunk 2077, aj ten si môžu hráči zadovážiť za zvýhodnenú cenu. Aj keď zľava nie je taká vysoká ako pri Zaklínačovi, istotne niekoho poteší. Kúpiť sa dá za polovicu, teda za 29,99 eur.

Pozor, v tomto prípade je akciová ponuka časovo obmedzená, jej platnosť skončí 2. mája 2022. Trilógiu The Witcher za 9,49 eur nájdete TU, hru Cyberpunk 2077 za 29,99 eur TU.