Red Dead Redemption 2 má vyzývateľa, prekonať ho chce Cyberpunk 2077

Najpopulárnejšia westernová hra súčasnosti, Red Dead Redemption 2, má oficiálne svojho vyzývateľa.

Najpopulárnejšia westernová hra súčasnosti, Red Dead Redemption 2, má oficiálne svojho vyzývateľa. Budú príbeh, grafika a celkové prevedenie titulu Cyberpunk 2077 tak dobré, aby sa stal špičkou?

Generálny riaditeľ spoločnosti CD Projekt Red, Adam Kracinski, tvrdí, že celé štúdio verí v budúci úspech hry Cyberpunk 2077. Kľúčom k úspechu je podľa neho všímanie si reakcií komunity na RDR2. Spoločnosť totiž plánuje vydať výborne spracovanú a najmä bezchybnú hernú pecku, niečo, čím ich predchádzajúci projekt, The Witcher 3, nebol.

“Kvalita je bez menších pochýb tým najdôležitejším faktorom. Chceme vydávať hry, ktoré sú tak skvelé ako Red Dead Redemption 2 či predchádzajúce tituly z dielne spoločnosti Rockstar. Hra je vynikajúca a je naším hlavným zdrojom inšpirácie – skvelé recenzie a priaznivé predajné čísla.”

Najväčší hit v histórii

Podľa štúdia je RDR2 dôkazom, že hráči nemajú najmenší problém prehliadnuť menšie tituly a radšej sa zameriavajú sa na tie väčšie očakávanejšie hity. Hráči chcú hrať hry, ktoré sú populárne, a práve preto tím chce, aby bol Cyberpunk 2077 jedným z najväčších hitov v histórii.

Očakávaná pecka

Cyberpunk 2077 je aktuálne jedným z najočakávanejších titulov. Mnoho ľudí predsa napriek všetkým chybám milovalo The Witcher 3 a keďže sa spoločnosť poučila a apeluje na to stať sa absolútnou špičkou, hráči sa na tento projekt veľmi tešia a vkladajú doň obrovské nádeje.

TIP REDAKCIE
OnePlus 10 Pro: Špecifikácia odhaľuje 120 Hz displej, 5000 mAh batériu a viac

CD Projekt Red tvrdí, že vývoj hry “prebieha podľa plánu”. Kampaň je vraj už plne prístupná, no spoločnosť nechce veci príliš uponáhľať, keďže pred vydaním potrebuje hru ešte doladiť. Toto tvrdenie jasne naznačuje, že Cyberpunk 2077 tu bude (dúfajme) už čoskoro.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať