Waze pridáva extrémne užitočnú novinku z Google máp

Navigácia Waze prichádza s ďalším vylepšením. Nedávno začala upozorňovať aj na priecestia a teraz sa jej vývojári zamerali na pohodlnejšie plánovanie jázd.

Obľúbená komunitná navigácia Waze prichádza s ďalším vylepšením. Nedávno začala upozorňovať na železničné priecestia a teraz sa jej vývojári zamerali na pohodlnejšie plánovanie jázd.

Pokiaľ sedíte za počítačom, či už v práci, v škole alebo doma, a plánujete vyraziť na cesty, jazdu si môžete naplánovať priamo vo webovom rozhraní živej mapy Waze. Trasu následne jedným klikom odošlete do smartfónu, resp. mobilnej aplikácie Waze.

Potom už len stačí sadnúť do auta, otvoriť aplikáciu Waze a nechať sa navádzať do cieľa.

Waze

Celý postup funguje jednoducho. Na webe Waze sa prihlásite svojimi údajmi alebo naskenovaním QR kódu. Následne zadáte adresu z ktorej chcete vyštartovať, a cieľový bod vašej cesty.

Nastaviť si môžete aj čas príchodu do cieľa. Waze vás potom upozorní, kedy by ste mali vyraziť. Zohľadní hustotu premávky, práce na ceste a ďalšie elementy, ktoré môžu vašu jazdu ovplyvniť.

TIP REDAKCIE
Huawei Watch GT 3 prichádzajú na Slovensko: Takéto sú veľkosti, ceny a bonus navyše

Potom už len stačí kliknúť na modré tlačidlo „Uložiť do aplikácie“, kde bude všetko pripravené. Novú funkciu podporujú oba hlavné mobilné operačné systémy AndroidiOS.

Živú mapu Waze nájdete na tejto adrese.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať