VIDEO: Nová generácia najlepších slúchadiel s aktívnym potláčaním hluku od Sony je za rohom

Slúchadlá Sony WH-1000XM3 majú renomé špičkového produktu, za čo okrem iného vďačia asi najlepšie fungujúcemu aktívnemu potláčaniu okolitého hluku.

Slúchadlá Sony WH-1000XM3 majú renomé špičkového produktu, za čo okrem iného vďačia asi najlepšie fungujúcemu aktívnemu potláčaniu okolitého hluku. Slúchadlá sú na trhu dostupné už nejaký ten piatok, testovali sme ich ešte v októbri 2018.

Aj keď môže byť spoločnosť Sony s dopytom po slúchadlách spokojná, bolo by pri silnej konkurencii chybou nepripraviť ich novú generáciu. Tú by sme mali spoznať už o pár dní, 6. augusta 2020. Novinka ponesie označenie Sony WH-1000XM4, informuje AndroidAuthority.

Nový generácia vlajkových slúchadiel si zachová pôvodný dizajn aj podstatnú časť vlastností súčasnej generácie. Dostaneme 40 mm hybridné meniče, 30-hodinovú výdrž na jedno nabitie, 5-hodinovú výdrž po 10 minútach rýchleho nabíjania cez USB-C, rovnaké dotykové ovládanie alebo podporu digitálnej asistencie od Google a Amazonu.

Sony
Súčasná generácia Sony WH-1000XM3.

Kvalitu zvuku ale pomôže vylepšiť DSEE Extreme, softvér so strojovým učením od Sony, ktorý bude pracovať v reálnom čase. Detekcia nosenia zase automaticky vypne alebo zapne prehrávanie hudby zo slúchadiel po ich nasadení, alebo naopak, zložení z hlavy.

TIP REDAKCIE
Apple má o pár mesiacov predstaviť svoj prvý AR headset, na trh sa však dostane až neskôr

Nová funkcia Chat-To-Speak pre zmenu dokáže vďaka detekcii hlasov automaticky pozastaviť prehrávanie hudby počas rozhovoru s druhou osobou. Ak rozhovor ukončíte, prehrávanie sa po určitom krátkom čase opätovne spustí. Oneskorenie aj citlivosť sa bude dať nastaviť.

Spoľahnúť sa tiež môžeme na novší štandard bezdrôtového pripojenia Bluetooth 5.0, ktorý umožní spojiť slúchadlá s dvomi rôznymi zariadeniami súčasne. Prezentáciu kľúčových vlastností nových slúchadiel od Sony si môžete pozrieť na uniknutom promo videu, ktoré získal server Sparrows News.

Súčasná generácia slúchadiel Sony WH-1000XM3 vstúpila na náš trh v roku 2018 s odporúčanou cenou 369 €. Nová generácia by sa mala v Európe predávať za podobnú cenu.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať