huawei mate 30 Pro

Extrémne zahnutý displej a obrovské foťáky: Rad Huawei Mate 40 na ďalších renderoch a videu

Huawei si na nás poctivo chystá svoje nové vlajkové lode. Reč je o sérii Mate 40, ktorá bude pozostávať zo štandardného Mate 40 a výkonnejšieho Mate 40 Pro.

Čínsky gigant Huawei si na nás poctivo chystá svoje nové vlajkové lode. Reč je o sérii Mate 40, ktorá bude pozostávať zo štandardného Mate 40 a výkonnejšieho Mate 40 Pro. Rad nám po novom zapózoval na ďalších renderoch a videu, vďaka čomu vieme, čo od zariadení môžeme očakávať, aspoň teda v rámci dizajnu. Na zábery upozornil web 9to5Google.

Rendery štandardného modelu, ktoré nájdete nižšie, sú výsledkom spolupráce medzi informátorom OnLeaks a publikáciou HandsetExpert. Zariadenie podľa všetkého ponúkne skutočne gigantické fotoaparáty a extrémne zahnutý displej. Snímky síce zobrazujú len základný Mate 40, avšak podobne na tom zrejme bude aj výkonnejší variant.

Špičkové foťáky v cene

Rovnako ako pri minuloročných modeloch, zadná strana série Mate 40 bude domovom pre tmavý kruhový panel s fotoaparátmi. Dočkáme sa štyroch snímačov, ktorým má šéfovať hlavný objektív s rozlíšením 108 Mpx. Konkrétne má ísť o 9P, šošovku, vďaka ktorej sa užívateľ môže tešiť na maximálnu redukciu degradácie a deformácie fotografií. Vpredu nájdeme pilulkový výrez, pravdepodobne pre dva selfie fotoaparáty.

TIP REDAKCIE
Hranicu 1 milióna bodov v AnTuTu prekonal ďalší smartfón, tentokrát od Realme

Mate 40 Pro zo všetkých uhlov

Štandardný Mate 40 pózuje na fotografiách, výkonnejší Mate 40 Pro zase na videu. O to sa s nami podelil už spomenutý informátor a server PriceBaba. Ako sme už naznačili vyššie, aj Mate 40 Pro má byť vybavený obrovskými snímačmi a nadpriemerne zahnutým displejom. Veď presvedčte sa sami.

Ostatne sa toho o zariadeniach veľa nevie. Špekuluje sa, že séria Mate 40 okrem 108 Mpx snímača ponúkne aj vysokú obnovovaciu frekvenciu, pravdepodobne 120 Hz, a taktiež špičkový čipset Kirin 1020 vyrobený 5 nm procesom.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať