galaxy tab A 10.1

Unikajú špecifikácie Galaxy Tab S7: Čo ponúkne prichádzajúci tablet od Samsungu?

Samsung nám tento rok okrem iného predstaví aj novú sériu tabletov. Pozostávať má zo špičkových modelov Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S7+.

Samsung nám tento rok, presnejšie počas Galaxy Unpacked, okrem iného predstaví aj novú sériu tabletov. Pozostávať má zo špičkových modelov Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S7+.

Na našom webe sme vás už informovali o špecifikáciách výkonnejšieho modelu z dvojice, Galaxy Tab S7+, čo znamená, že teraz prišiel rad aj na štandardný model.

Podľa serveru Android Authority, ktorý sa odvoláva na tvrdenia informátora Ishana Agarwala a publikácie Pricebaba, má byť Galaxy Tab S7 poháňaný čipsetom Snapdragon 865. Len pre porovnanie, v Galaxy Tab S7+ údajne nájdeme Snapdragon 865+.

LCD displej s vysokou obnovovacou frekvenciou

Prednú stranu zariadenia má pokrývať 11-palcový LCD displej s rozlíšením 2 560 x 1 600 pixelov a obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Vyššia obnovovacia frekvencia či rozlíšenie idú ruka v ruke s väčšou batériou, ktorej kapacita má dosahovať 8 000 mAh.

TIP REDAKCIE
Američania chcú na Slovensku spraviť poriadok: Toľko hoaxov nestrpia, Facebook reaguje!

Spotreba by však aj tak nemala byť extrémne vysoká, nakoľko bude Galaxy Tab S7 vybavený LCD panelom, nie OLED. Interiér má taktiež obsahovať 128 GB úložisko.

Čo sa týka fotoaparátov, tablet má ponúknuť 13 Mpx zadný a 8 Mpx predný (selfie) snímač. Ostatne sa vraj máme tešiť aj na štvoricu reproduktorov.

Operačnú pamäť informácie nezmienili

Zlou správou je, že informácie nijak nezmieňujú kapacitu RAM. Pri pohľade na ostatné špecifikácie sme si však istí, že bude viac ako dostačujúca.

Séria Galaxy Tab S7 bude predstavená počas podujatia Galaxy Unpacked, ktoré štartuje 5. augusta.