oneplus nord

OnePlus Nord získava prvú aktualizáciu, prináša podporu pre OnePlus Buds a vylepšuje fotoaparát

OnePlus Nord získal aktualizáciu na novú verziu rozhrania OxygenOS. Okrem iného so sebou prináša aj podporu pre čerstvo predstavené OnePlus Buds.

Spoločnosť OnePlus nám pred pár dňami predstavila OnePlus Nord, prémiový smartfón strednej triedy, ktorý svojimi špecifikáciami doslova šliape na päty vlajkovým lodiam. Dnes sa prostredníctvom servera Android Central dozvedáme, že už dokonca získal aj prvú softvérovú aktualizáciu.

OnePlus Nord získal aktualizáciu na novú verziu rozhrania OxygenOS, konkrétne OxygenOS 10.5.2. Prináša so sebou podporu pre čerstvo predstavené slúchadlá OnePlus Buds, optimalizáciu výkonu video rozhovorov, vylepšenia stability systému či opravy drobných chýb.

Zdroj: OnePlus

Prostredníctvom novej aktualizácie sa však do zariadenia dostáva aj júlová bezpečnostná záplata či vylepšenia fotoaparátu. Tie sa majú vzťahovať na proces aktivácie fotoaparátu gestom či energetickú efektivitu selfie snímača počas natáčania 4K videí pri 60 FPS.

Ide o vôbec prvú aktualizáciu, ktorú OnePlus Nord získal, pričom sa ešte ani len nestihol dostať na pulty obchodov.

TIP REDAKCIE
Spotify odstránilo z aplikácie režim Car View, vodiči hromžia

Už 5. augusta

Smartfón bude na našom trhu dostupný od 5. augusta. Predobjednať si ho však môžete už teraz, a to napríklad prostredníctvom predajcu DATART, ktorý ho ponúka za sympatických 409 €.

Zaujal vás OnePlus Nord? Viac si o jeho výbave môžete prečítať v samostatnom článku.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať