Samsung Galaxy Note20 a Note20 Ultra 5G: Pozrite si nové vlajkové lode na 360° animácii

Spoločnosť Samsung predstaví 5. augusta celú plejádu nových produktov. Okrem skladacieho Galaxy Z Fold 2 spoznáme nové hodinky, slúchadlá a hlavne vlajkové lode Galaxy Note20 a Galaxy Note20 Ultra 5G.

Spoločnosť Samsung predstaví 5. augusta celú plejádu nových produktov. Okrem skladacieho Galaxy Z Fold 2 spoznáme nové hodinky, slúchadlá a hlavne vlajkové lode Galaxy Note20 a Galaxy Note20 Ultra 5G.

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G sa už stihol mihnúť na webe výrobcu ako aj na živých fotkách, ktoré zverejnil YouTuber s prezývkou Jimmy Is Promo. Ani tento rok nás teda počas oficiálneho predstavenia neprekvapí dizajn nových generácií vrcholových S Pen smartfónov.

Korunu uniknutým informáciám o dizajne nasadil Evan Blass, ktorý zverejnil rotujúce vizualizácie očakávaných noviniek. Publikovala ich PhoneArena a web 9to5google. Vďaka nim si už v tejto chvíli môžeme na 100 percent istí vzhľadom nových smartfónov.

galaxy note20 ultra

Samsung sa aj tento rok zahľadel do zaujímavej farby. Kým pri Galaxy Note10 siahol po prevedení Aura Glow, tento rok inžinierov očarila farba bronzu.

Povrchovú úpravu vo farbe bronzu dostanú aj slúchadlá Galaxy Buds Live, hodinky Galaxy Watch3 v 41 mm prevedení a skladací Galaxy Z Fold 2.

Duo Note20 bude pochopiteľne dostupné aj v iných farbách, nielen vo farbe bronzu. V rámci propagácie produktov ale bude asi najviac žiariť práve bronz.

Kým Samsung Galaxy Note20 Ultra ponúkne väčší displej so zakrivenými okrajmi, štandardný Note20 zostane verný plochej obrazovke s menšou uhlopriečkou. Menšia bude len v porovnaní s vybavenejším súrodencom. Note20 určite nebude kompaktným zariadením pre úzke vrecká.

TIP REDAKCIE
Samsungu uniká Galaxy Z Fold 2: Takto vyzerá priamy nástupca Galaxy Fold!

Rozdiel badať aj na zadnej strane. Note20 Ultra dostane o niečo výkonnejší fotoaparát, čomu zodpovedá masívny foto modul uložený v ľavom hornom rohu zadnej strany.

Segment s fotoaparátom dostupnejšieho modelu Note20 je o niečo menší, svojím tvarom pripomína fotoaparát modelov Galaxy S20 a S20+, ktoré sme spoznali začiatkom roka.

Autori z gréckeho portálu Techmaniacs predpovedajú modelom Galaxy Note20 Ultra a Note20 nepekne vysokú cenu. Je však možné, že to až také hrozné nebude. Aspoň dúfame.

Total
32
Zdieľaní
Total
32
Zdieľať