Asus potvrdzuje: ROG Phone 3 bude predstavený 22. júla

Spoločnosť potvrdila, že Asus ROG Phone 3 bude predstavený 22. júla, a to prostredníctvom online formátu. Na oficiálnej stránke možno nájsť aj odpočet.

V našom poslednom článku ohľadom očakávaného herného smartfónu od spoločnosti Asus sme spomenuli, že novinka debutuje počas júla. Po novom však už vďaka serveru GSMArena poznáme aj konkrétny dátum.

Tchajwanská spoločnosť potvrdila, že Asus ROG Phone 3 bude predstavený 22. júla, a to prostredníctvom online formátu. Na stránke spoločnosti možno nájsť aj odpočet, ktorý končí o 23:00 miestneho času, teda o 17:00 nášho času.

Okrem dátumu predstavenia nového smartfónu sa však s nami spoločnosť nepodelila o žiadne bližšie informácie, čo znamená, že sa v rámci špecifikácií či dizajnu musíme aj naďalej spoliehať na informátorov a certifikácie.

Na čo sa môžeme tešiť?

Podľa TENAA má byť smartfón vybavený 6,59-palcovým FHD+ AMOLED displejom so zabudovaným snímačom odtlačkov prstov, 8/12/16 GB RAM, 128/256/512 GB úložiskom a 5 800 mAh batériou. Interiér má ďalej obsahovať aj 8-jadrový čipset s taktom 3,09 GHz, čo značí, že by ROG Phone 3 mohol byť poháňaný zatiaľ nepredstaveným procesorom Snapdragon 865+.

Čo sa týka fotoaparátov, podľa certifikácie má zadná strana smartfónu ponúknuť 64 Mpx hlavný a 13 Mpx sekundárny (pravdepodobne širokouhlý) fotoaparát. O treťom zadnom snímači zatiaľ nepoznáme žiadne bližšie informácie.

TIP REDAKCIE
Samsung reorganizuje, mobily a spotrebnú elektroniku zlúči pod jednu strechu

Total
14
Zdieľaní
Total
14
Zdieľať