The Last of Us: Part ll sa teší ohromnej popularite: Za 3 dni sa predalo viac ako 4 milióny kópií

Za prvý víkend sa predalo vyše 4 milióny kópií, vďaka čomu sa titul stal najrýchlejšie sa predávajúcou exkluzivitou pre konzolu PlayStation 4.

Pokračovanie úspešného titulu The Last of Us sa teší obrovskému úspechu. Za prvý víkend sa predalo nad 4 milióny kópií, vďaka čomu sa stalo najrýchlejšie sa predávajúcou exkluzivitou pre konzolu PlayStation 4, informuje PlayStation.Blog.

The Last of Us: Part ll je dokonalou kombináciou vynikajúco spracovaného gameplayu a príbehu, ktorý hráča doslova pohltí.

Príbeh, ktorý vyplní všetky voľné večery

Dej sa odohráva 5 rokov po prvom The Last of Us, a teda zhruba 25 rokov po vypuknutí infekcie. Hlavnú úlohu zohráva teraz už 19-ročná Ellie a približne 50-ročný Joel. Hrdinom sa darí žiť pomerne “usporiadaný” život, teda aspoň kým nenastane tragická udalosť, kvôli ktorej sa Ellie vyberie na strastiplnú cestu s jasným cieľom – pomsta a spravodlivosť.

Vývojári na seba môžu byť hrdí

Kvalitný zážitok z príbehu dopĺňa skvelé spracovanie každej jednej postavy a na pohľad veľmi príjemná grafika. Nie je teda prekvapením, že je The Last of Us: Part ll momentálne najrýchlejšie sa predávajúcou exkluzivitou pre PS4. Štúdio Naughty Dog odviedlo skutočne skvelý kus práce, za čo im patrí obrovská pochvala.

Ako ste na tom vy? Hráte alebo ste už dohrali pokračovanie The Last of Us? Dajte nám vedieť v priestore pre diskusiu nižšie.