Nový prémiový mid-range smartfón od LG má ponúknuť otočný displej

Nadchádzajúci kúsok skrývajúci sa pod označením “Wing” má byť vybavený 6,8-palcovým hlavným a 4-palcovým sekundárnym displejom.

Spoločnosť LG len pred pár dňami predstavila svoj nový prémiový smartfón strednej triedy, LG Velvet. Výrobca však údajne už usilovne pracuje na ďalšom kúsku, ktorý bude spadať do tejto netradičnej triedy, píše server Android Central.

Informácia pochádza zo správy publikácie ETNews. Podľa nej má LG pracovať na novom prémiovom smartfóne strednej triedy, ktorý bude taktiež poháňaný čipsetom zo série Snapdragon 7. Vyznačovať sa však bude najmä svojím otočným displejom.

Nadchádzajúci kúsok, ktorý sa zatiaľ skrýva pod označením “Wing”, má byť vybavený 6,8-palcovým hlavným displejom, pod ktorým sa bude skrývať 4-palcový sekundárny displej s pomerom strán 1 : 1. Po otočení hlavného displeja tak zariadenie bude pripomínať písmeno T, čo je dizajn, ktorého sa možno dočkáme aj pri iPhone 14. Tejto téme sme sa viac venovali v samostatnom článku.

TIP REDAKCIE
Sony chystá herný ovládač pre smartfóny: Podobá sa na DualShock

Zámer tohto dizajnu je jednoduchý – pohodlnejší multitasking. Ako príklad môžeme použiť úpravu fotografií. Na hlavnom displeji bude zobrazená vybraná snímka, zatiaľ čo na sekundárnom displeji budú dostupné všetky nástroje potrebné na jej úpravu.

Okrem toho má smartfón disponovať podporou pre 5G siete a 64 Mpx hlavným snímačom. Zatiaľ však nemáme žiadne ďalšie informácie, ktoré by prezrádzali celkový počet snímačov na zadnej strane.

“Wing” má debutovať počas druhej polovice tohto roka.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať