Šialený koncept iPhone 14: Bude zariadenie vybavené otočným displejom?

Zatiaľ čo všetci hovoria o iPhone 12, dizajnér Michael Muleba už polemizuje nad iPhone 14.

Zatiaľ čo všetci hovoria o iPhone 12, dizajnér Michael Muleba už polemizuje nad iPhone 14. Svojim víziám dal dokonca aj vizuálnu podobu, píše web Concept Phones.

Na niekoľkých snímkach si môžeme všimnúť, že Muleba iPhone 14 vidí ako skutočne futuristické zariadenie s otočným displejom.

Koncept v základnom rozložení vyzerá ako tradičný smartfón aký poznáme aj dnes. Bude však vybavený spomínaným otočným displejom, ktorý pri používaní odhalí selfie fotoaparát a sekundárny displej. Je však otázne, ako dlho by dokázal tento mechanizmus fungovať.

Rizík spojených s touto otázkou si je vedomý aj samotný Apple, čo je dôvod, prečo sa spolieha na zaužívaný dizajn a neexperimentuje s komplikovanými mechanizmami (napr. so skladacími smartfónmi).

Ďalšou nevýhodou je, že na použitie selfie fotoaparátu musíte najskôr otočiť obrazovkou, teda vám nestačí len jednoducho ťuknúť na príslušnú aplikáciu.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Štát ľuďom začal posielať SMS. Dodržiavajte lockdown, vyzýva v správe

Pôjde presne o ten typ dizajnu, ktorí jedni budú milovať a druhí nenávidieť, pretože je to niečo nové. Konečne by sme sa však dočkali podstatnej zmeny, ktorá by dala výrobcom nový smer.

iPhone 14 je však stále veľmi ďaleko a ešte raz musíme poznamenať, že ide len o koncept.

Čo si o tomto dizajne myslíte vy? Kúpili by ste si taký smartfón?

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať