google pixel 4a

Na Google Pixel 4a si zrejme ešte počkáme. Predstavenie má byť odložené

Pôvodne sa očakávalo, že Pixel 4a sa na európskych pultoch objaví už 22. mája. Najnovšie informácie však tvrdia, že predaj začne až 5. júna.

Spoločnosť Google mala pôvodne už tento týždeň predstaviť svoj nový smartfón, Pixel 4a. Podľa najnovších zistení to však vyzerá, že jeho debut bude preložený na neskôr, informuje server Android Authority.

Vychádza to z úniku, o ktorý sa s nami podelila nemecká publikácia Caschys Blog. Jej zdrojom má byť databáza operátora Vodafone.

Pôvodne sa očakávalo, že Pixel 4a sa na európskych pultoch objaví už 22. mája. Najnovšie informácie však tvrdia, že sa predaj začne až 5. júna, čo znamená, že smartfón s najväčšou pravdepodobnosťou nebude predstavený tento týždeň, ale o trochu neskôr, zrejme na konci mája.

5. jún však môže byť pre Google o niečo vhodnejší dátum, keďže presne 2 dni pred ním sa má konať podujatie, počas ktorého spoznáme mnoho zaujímavých noviniek operačného systému Android 11.

https://www.youtube.com/watch?v=gqJEcy57hA8&feature=emb_logo

TIP REDAKCIE
Xiaomi chystá globálny debut MIUI 13: Predstavenie už o pár dní, vieme podrobnosti!

Pixel 4a: Očakávané špecifikácie

Čo sa týka špecifikácií, očakáva sa, že Pixel 4a ponúkne 5,81-palcový FullHD+ displej s rozlíšením 1 080 x 2 340 pixelov a obnovovacou frekvenciou 60 Hz.

Pod kapotou sa má nachádzať čipset Snapdragon 730, ktorý bude spolupracovať so 6 GB operačnej pamäte RAM a 64 GB interného úložiska bez možnosti ďalšieho rozšírenia. Interiér doplní batéria s kapacitou 3 080 mAh.

Zadná strana bude obsahovať jediný fotoaparát s rozlíšením 12 Mpx. Senzor bude schopný natáčať videá v 4K rozlíšení, no zatiaľ pri neznámom počte FPS.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať