reproduktor

Huawei môže pracovať na novom inteligentnom reproduktore

Čínske Huawei si nedávno nechalo patentovať dizajn pre nový inteligentný reproduktor. Patentová prihláška bola registrovaná v prostredí WIPO.

Čínske Huawei si nedávno nechalo patentovať dizajn pre nový inteligentný reproduktor. Patentová prihláška bola registrovaná v prostredí Svetovej organizácie duševného vlastníctva (WIPO), informuje web Gizmochina.

Ako môžete vidieť na snímkach nižšie, reproduktor sa bude vyznačovať pomerne jednoduchým a praktickým dizajnom. Jeho bočná hrana bude domovom pre hlavné tlačidlo, tlačidlá na ovládanie hlasitosti a zrejme aj tlačidlo slúžiace na prepínanie pesničiek.

Inteligentný reproduktor od Huawei (via Gizmochina)

Na bočnej strane možno nájsť nabíjací port. Zdroj uvádza, že v jeho blízkosti sa môže nachádzať aj slot pre microSD kartu.

Vylúčená nie je ani podpora inteligentného asistenta Celia, ktorý môžem nájsť v čerstvých smartfónoch z radu Huawei P40.

Mnoho podrobných informácií ohľadom inteligentného reproduktoru od Huawei je však stále neznámych. Dokonca zatiaľ nie je isté ani to, či vôbec niekedy debutuje.

Inteligentný reproduktor od Huawei (via Gizmochina)

Rendery zariadenia však vyzerajú byť veľmi presvedčivé, čiže je vysoko pravdepodobná aj možnosť, že čínsky gigant na novom gadgete už aj pracuje.

TIP REDAKCIE
Platba úsmevom či mávnutím? Mastercard chystá veľkú inováciu!

Veríme, že sa viacero detailov dozvieme už čoskoro.