Slack sa pýši novým rekordom: 25. marca ho používalo až 12,5 milióna používateľov

Komunikačná služba Slack včera prekonala osobný rekord v počte aktívnych používateľov. Konkrétne ju malo zapnutých až 12,5 milióna ľudí.

Komunikačná služba Slack včera prekonala osobný rekord v počte aktívnych používateľov. Konkrétne ju malo zapnutých až 12,5 milióna ľudí, píše Android Central.

Toto číslo sa službe podarilo dosiahnuť vďaka koronavírusu, kvôli ktorému musia milióny pracujúcich pracovať z domu.

Slack prekonal hranicu 10 miliónov používateľov ešte v utorok 10. marca. V priebehu nasledujúcich 6 dní sa toto číslo vyšplhalo na 10,5 milióna, pričom včera, o 9 dní neskôr, vzrástlo až na 12,5 milióna.

Darí sa aj Microsoft Teams

Nárast v počte používateľov zaznamenala aj služba Microsoft Teams, ktorá sa na začiatku tohto mesiaca pýšila 44 miliónmi aktívnych používateľov denne.

Obe služby za nárast v počte aktívnych používateľov “vďačia” aktuálne šíriacej sa pandémii, kvôli ktorej si musia mnohí dočasne zvyknúť na “home office”.

Najväčší zákazník je IBM

Zo všetkých pracovníkov po celom svete, ktorí na komunikáciu využívajú Slack, tvoria najväčšiu časť zamestnanci spoločnosti IBM – okolo 330 tisíc.

TIP REDAKCIE
Muž z Indie si objednal iPhone 12. V krabičke našiel dve mydlá

Ako ste na tom vy? Chodíte do práce, nemôžete pracovať alebo ste prešli na home office? Dajte nám vedieť v diskusii nižšie.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať